default logo

Asmeniniai fotokalendoriai 2020 m.

Skaičiuokite laiką spalvingai!

Dienos bėga kur kas greičiau nei mes norėtume. Kartais sunku susekti akimirkas, kurios dideliais žingsniais peršoka nuo Rugsėjo 1-sios šventės link Kalėdų, o vėliau dar vienas didelis žingsnis ir štai minimos Mamos ir Tėčio dienos. Nuolatos žiūrėdami į kalendorių mes net nesusimąstome, kad jis fiksuoja mūsų akimirkas. Juk taip dažnai jame pažymime pačias svarbiausias gyvenimo datas: gimtadienius, vardadienius, krikštynas ir darbus, kuriuos privalome atlikti. Įsigijus nuotaikingą kalendorių, kuris bus puoštas Jūsų bei artimų žmonių nuotraukomis – žvilgtelėjimai į jį taps kur kas malonesni.

Kalendorių gamybos kainos

Dydis / kiekis 1 vnt. 2-4 vnt. 5-9 vnt. 10-19 vnt. 20-30 vnt.
A4 11.00 € 8.00 € 7.00 € 6.00 € 5.00 €
A3 15.00 € 13.00 € 11.00 € 9.00 € 8.00 €

 

Asmeniniai fotokalendoriai 

 

 

Siūlome įsigyti kokybiškus 13 lapų vartomus kalendorius, kurių kiekvienas mėnesis puoštas Jūsų pasirinkta nuotrauka. Tai gali būti fantastiška dovana gimtadienio, krikštynų ar vestuvių proga. Tai ne tik daiktas, kuris žymi besikeičiančias dienas, tačiau taip pat ir simbolis, kuris rodo, kad kiekviena diena, kuomet mus supa mylimi žmonės, yra labai svarbi.

13 lapų vartomi kalendoriai gaminami iš kokybiško popieriaus, tad nesiglamžo, nesiplėšo. Dėl aukštos kokybės priemonių – neblunka dažai, tad kalendorius gali būti kabinamas ir saulės atokaitoje. Pagrindinis kalendoriaus viršelis dažniausiai puošiamas asmens, kuris gaus kalendorių, nuotrauka. Visuose kituose siūlome pasirinkti fotografijas, kuriose įamžinti svarbiausi ir jam patys artimiausi žmonės.

Plakato tipo kalendoriai (A4/A3 formatas):

Maketo paruošimas kainuoja 2 eur. Maketo parengimas su 12 nuotraukų – 4 eur.

A4 formato kalendorių spaudos kaina: 

1 vnt spaudos kaina 1 eur.

Užsakant daugiau nei 10 vnt – po 0.80 eur

A3 formato kalendorių spaudos kaina: 

1 vnt spaudos kaina 2 eur

Užsakant daugiau nei 10 vnt – po 1.60 eur

Teiraukitės el. paštu: info@stilingosidejos.lt

Kita unikali kalendoriaus galimybė – plakatas. Plakatai gali būti tiek A4, tiek A3 dydžio. Jeigu norite, kad jis, kaip dovana, atrodytų įspūdingesnis – rekomenduojame, žinoma, didesnį. Plakato pagrindą sudaro ne tik 12 mėnesių su dienomis, tačiau ir Jūsų pasirinkta ir mums atsiųsta nuotrauka. Pamirškite tradicines dokumentų nuotraukas, kurios gal net kiek nuobodžios. Išrinkite nuotrauką, kur plakato gavėjas yra laimingas, „pagautas“ akimirkoje, kurią tikrai verta pasikabinti ant savo namų sienos. Galiausiai, galime sukurti nuotraukų koliažą, tad jeigu negalite pasirinkti, kuri Jums tinka labiausiai – siųskite visas ir mes ką nors sugalvosime.

Šis kalendorius plakatas puiki dovana ne tik artimiesiems, tačiau ir verslo partneriams arba darbuotojams. Nuostabi idėja įamžinti savo darbuotojus ir Kalėdų proga padovanoti kalendorius, kuriuose kiekvienas galės atrasti save. Taip parodomas asmeniškumas, o juk meilė ir yra svarbiausias jausmas mūsų gyvenime.