default logo

Kviečiu atvykti ir patiems įvertinti mūsų darbų kokybę

Kiekvienas kalbėdamas apie save gali papasakoti tik gražiausias ir geriausias savo savybės. Todėl galite atvykti gyvai apžiūrėti mūsų darbų pavyzdžius ir juos įvertinti. Klientas, geriausiai zinodamas savo poreikius, yra pats tinkamiausias asmuo įvertinti ar gaminio kokybė jį tenkina. Mūsų durys visada atviros (ypač pirmoje dienos pusėje).

  1. Atvykimo laiką būtinai susitarkime iš anksto.
  2. Atvykdami žinokite, jog vykstate į dirbtuves, tuomet mūsų darbinė netvarka atrodys priimtiniau.

Visus gamybos darbus atliekame nuosava įranga. Nuolatos tobulėjam, todėl gaminių kokybei skiriame itin didelį dėmesį. Konica Minolta, Ideal, Roland, Cyklos, Renz – tai pasaulyje gerai pažįstami ir pripažinti prekiniai ženklai. Būtent šių gamintojų įranga leidžia pasiūlyti aukštą gaminių kokybę – spalvų ryškymą, atvaizdo vientisumą, tikslų dvipusį spausdinimį, lygų apipjovimą ir nepriekaištingai užbaigtą gamybos procesą. 

Spaudos ir dizaino srityje dirbame 12 metų, todėl žinome daug gamybos proceso subtilybių, kurias pritaikome praktiškai. Tai leidžia suderinti tai, kas dažiausia yra nesuderinama: aukštą kokybę, prieinamą kainą ir greitus atlikimo terminus. 

Nuosava įranga leidžia ne tik užtikrinti darbų kokybę, bet ir juos atlikti kiek įmanoma greitesniais terminais. Kvietimus, stalo korteles, laikraštukus galime pagaminti per 2-4 darbo dienas. Piko metu terminas gali pailgėti, tačiau darome viską ką galime, kad spėtume atlikti laiku.

Logo_Digigreen_Home_296x100.png

Ekologiškas ir  maisto pakuočių spausdinimui saugus popierius.

„Digigreen“ atitinka visus nepavojingo aplinkai produkto reikalavimus, keliamus skaitmeniniam spausdinimo procesui. Jo sudėtyje yra mažiausiai 50% perdirbto pluošto ir jis atitinka griežčiausius aplinkosaugos standartų reikalavimus.

Image result for simitri hd toner

Ekologiški ir  maisto pakuočių spausdinimui saugūs dažai.

Simitri® HD E toneris (mūsų spausdintuvo dažai) yra sertifikuoti maisto pakuočių gamybai. Tai reiškia, jog šie dažai, dėl ekologiškų savybių, gali turėti salytį su maistu.

Ekologiškas požiūris.

Pramoninis Konica Minolta Bizhub C1060 spausdintuvas yra ilgo darbo ekologijos srityje rezultatas. Gaminio eksloatacijos CO2 emisijos sumažintos net 60%. Negana to, Konica Minolta skyrė didelį dėmesį CO2 emisijų mažinimo ir kitose srityse: spausdintuvų gamyboje (-10%), sandėliavime ir pardavimuose (-50%). Bendrą atliekų kiekį, tenkantį vienam gaminiui, sumažino 50%. Šaltinis https://www.konicaminolta.lt/lt/verslo-sprendimai/gamtos-apsauga/green-policy.html

Savo ruožtu, visas atliekas rūšiuojame ir visą sukauptą popierių atiduodame perdirbimui.

Ypatingas dėmesys spalvoms

Spalvos yra neatsiejama mūsų darbo dalis, todėl joms skiriame labai daug dėmesio. Spausdintuvo spalvų profiliai yra nuolatos atnaujinami Konica Minolta Baltia inžinierių, o darbinių kompiuterių ekranus 1-2 kartus per mėnesį kalibruojame nuosavu spalvų kalibravimo įrenginiu Spyder 5 su Pro+ programinės įrangos paketu. Dizainui naudojame IPS ekranus su 100% sRGB spalvų atkūrimu.