default logo

Tobulas gimtadienis yra tas, kuriame Jus supa mylimi žmonės nuoširdžiai linkintys gyventi dar 100 metų. Gimtadienio atributika – tik smulkmena. Tačiau tokia maloni, kad jos ignoruoti paprasčiausiai neįmanoma.

Atributika vaikų ir suaugusiųjų gimtadieniams

Kas geriausiai išduoda mūsų brandą? Ogi žvakutės ant gimtadieninio torto. Kuo jų daugiau – tuo brandesni esame ir tuo garsiau galime sakyti, kad mūsų laikais buvo taip, o ne kitaip. Juokas juokais, tačiau suorganizuoti šventišką gimtadienį yra kur kas sunkiau nei galėjote pagalvoti. Ir visiškai nesvarbu ar Jums sueina 5 ar 50 metų – šią dieną ypatingą pavyks padaryti tik apgalvojus daug smulkmenų, pasikvietus artimiausius žmones ir širdyje džiaugiantis, jog praėjo dar vieni gražūs metai. Pagalvokite, kokie nuostabūs laukia dabar!

Įprasti ir gal banalūs pasisėdėjimai prieš vaišių stalo jau pabodo daugeliui. Nebūkite statiškas, kai išlaisvinus savo fantaziją galima susikurti nuostabų gimtadienio vakarėlį! Kas geriausiai išduoda gimtadienio atmosferą? Ne, tai ne tortas. Tai gimtadienio atributika, kuria turi būti puoštos sienos, lubos bei kambaryje stovintys baldai. Sakytumėte balionai ir tampomas popierius kiek banalu? O kaip stalo kortelės, kuriose gali būti pažymėta kas kur sėdės? Taip pat rekomenduojamos ir vardų kortelės, kurios puikiai tinka, kuomet vakarėlyje dalyvauja ne visai pažįstami asmenys. Nereikės jaustis nejaukiai, kai visi ledai bus pralaužti ties sakinius: „O, mano brolio vardas irgi Paulius“! Vardu kortelės ne tik palengvins komunikaciją, tačiau taip pat ir pagyvins dažnai juodas svečių aprangas.

Taip pat šiuo metu ypač populiaru rengti teminius gimtadienius. Skiriantis jubiliato ir svečių amžiui – skiriasi ir temos. Vaikai dažnai renkasi gyvūnų, karalysčių bei pasakų personažų temas. Suaugusieji išbando Holyvudo, Rodeo bei Havajų sferas. Svečiai dažniausiai tikrai nuoširdžiai ruošiasi ir ateina apsirengę tinkamai nuo galvos iki kojų. Jubiliato arba vakarėlio organizatoriaus pareiga – paruošti atributiką, kuri geriausiai perteiktų temos dvasią. Nepamirškite po gimtadienio sukurti laikraštuką, kuriame bus pateikiamos nuotraukos bei smagiausi nuotykiai iš gimtadienio vakarėlio. Tai originalus būdas padėkoti svečiams, kad atėjo ir tuo pačiu palikti apčiuopiamą prisiminimą. Gimtadienio laikraštukai suaugusiems – tai ne tik prisiminimas, tačiau ir gera nuotaika bei žaviausios šventės akimirkos vienoje vietoje.

Artėjant gimtadienio šventei jubiliatas dažniausiai skubiai perka įprastas priemones padėsiančias papuošti kambarį. Deja, neturint įgūdžių nepavyksta sukurti tikros gimtadienio dvasios, o ir blogai panaudotos priemonės dažniausiai išmetamos. Jeigu nenorite labai daug laiko skirti dekoracijų kūrimui – geriau įsigykite iškart pagamintas. Gimtadienio kvietimai, laikraštukai ir net saldainių popieriukai padės sukurti išskirtinę šventę. Palinkėjimų atvirukai net ir praėjus ilgiems metams alsuos prisiminimais, kurie padės mintimis sugrįžti į puikią dieną. Metai iš metų kaupiant atvirukus ilgainiui galima sukurti dekoraciją, kuri puoš namus. Juolab, skleis gerą energiją, kadangi nėra nieko maloniau nei artimųjų nuoširdūs žodžiai. Svarbiausia tiksliai apsibrėžti – kokio pobūdžio gimtadienį organizuojate ir tuomet pagal kriterijus ieškoti konkrečios atributikos. Tikrai nereikia samdyti profesionalaus planuotojo, kai labai daug originalių idėjų galima atrasti internete. Drąsiai jomis pasinaudokite, kopijuokite. Tiksliai žinant savo poreikius paprasčiau juos įgyvendinsite.