Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
default logo

Gimtadienio kvietimai vaikams

Gimtadienis – viena gražiausių švenčių vaikučio gyvenime. Mažieji su nekantrumu laukia savo ypatingosios dienos, kuri vainikuojama ne tik nuostabiomis dovanomis džiuginančiomis mažą širdelę, tačiau ir puikia švente, kurios metu susirenka bendraklasiai, draugai ir kiti artimieji. Vaikiški gimtadienio kvietimai – originalus būdas draugams pranešti, kuriuo metu ir kur vyks jubiliato vakarėlis. Žodinė informacija labai dažnai pamirštama arba pasikeičia sugedusio telefono pagalba. SMS žinutės labai neasmeniškas ir gana šaltas kvietimas. Būtent vaikiški gimtadienio kvietimai, kuriuose bus parašyta pati svarbiausia informacija – geriausias būdas susikviesti draugų būrį ir net jų tėvelius į šventę!

Kvietimų spausdinimo kainos:

Tiražas (vnt.) 1-2vnt
5-10vnt
11-25vnt
Daugiau
Kaina/vnt.  3.00€ 1.00€ 0.90€ 0.80€
  • 10×14 cm kvietimai su Jūsų tekstu viduje.
  • Kreipimosi vardai nesurašomi – paliekama eilutė vardams įrašyti.
  • Kvietimai pagaminami per 3 d.d. nuo maketo suderinimo ir sąskaitos apmokėjimo.

 

 

Galimas popieriaus pasirinkimas:

Kvietimų maketai:

 

Gimtadienio kvietimas tai ne tik informaciją perduodantis popieriukas, tačiau tuo pačiu ir prisiminimas, kuris praėjus ilgiems metams dvelks nuostabiomis akimirkomis bei šilčiausiais atsiminimais. Mergaitės dažniausiai renkasi pastelinių spalvų kvietimus, kuriuose pažymi, kokios temos vakarėlis bus. Greta pateikiama informacija, ar galima užsukti su ponu meškinu. Berniukai labiau linkę pasirinkti kiek tamsesnių spalvų kvietimus, kuriuose vaizduojamos mašinytės, vaikučiai bei kiti mieli paveiksliukai, kurie labiau atstovauja vyrišką giminę. Juk kiekvienas mažas pipiras nori kuo greičiau būti vyras! Gražūs gimtadieniai, kuriuose dalyvaus artimiausi asmenys greičiau padės keliais centimetrais paūgėti.

Pakviesk savo draugus į gimtadienio vakarėlį kuo iškilmingiau! Tiesiai į rankas arba paštu atsiųsk kvietimą, kuriame ne tik detalizuok kur ir kada bus gimtadienis, tačiau taip pat ir sudeklamuok eilėraštuką, kuriame atsispindėtų gimtadienio džiaugsmas bei meilė draugams.

Visi vaikučiai nori būti originalūs! Unikalus gimtadienio kvietimas – pirmas žingsnis link išskirtinės šventės, kuri džiugins ne tik vaikutį, tačiau ir jo draugus. Juk tokios nuostabios smulkmenos praėjus ilgiems metams alsuos pačiais šilčiausiais prisiminimais.