default logo

 Vaikų gimtadienio kvietimai

 

Kortelės tipo gimtadienio kvietimai.
Kvietimo dydis – 10,5×14,8cm
Pagaminame per 3-5 darbo dienas.

Spavota spauda abiejose pusėse!

Nuo 0.80€  

 

Gimtadienio kvietimai vaikams

Gimtadienis – viena gražiausių švenčių vaikučio gyvenime. Mažieji su nekantrumu laukia savo ypatingosios dienos, kuri vainikuojama ne tik nuostabiomis dovanomis džiuginančiomis mažą širdelę, tačiau ir puikia švente, kurios metu susirenka bendraklasiai, draugai ir kiti artimieji. Vaikiški gimtadienio kvietimai – originalus būdas draugams pranešti, kuriuo metu ir kur vyks jubiliato vakarėlis. Žodinė informacija labai dažnai pamirštama arba pasikeičia sugedusio telefono pagalba. SMS žinutės labai neasmeniškas ir gana šaltas kvietimas. Būtent vaikiški gimtadienio kvietimai, kuriuose bus parašyta pati svarbiausia informacija – geriausias būdas susikviesti draugų būrį ir net jų tėvelius į šventę!

Apie kvietimus

  • 10.5×14.8 cm (A6) kvietimai su Jūsų tekstu.
  • Spausdinama ant grafinio kartono.
  • Galima įrašyti gavėjų vardus.
  • Gamybos terminas 2-4 darbo dienos

Kvietimų kainos:

Vienpusių kvietimų kaina yra 0.80 €, dvipusių kvietimų kaina – 1.00 €
Minimalus kvietimų kiekis 8 vnt. Minimali užsakymo suma 8 €
Pristatymas pirmenybiniu registruotu paštu arba Omniva paštomatu – 3.00 €

 

Kvietimų maketai:

Gimtadienio kvietimas tai ne tik informaciją perduodantis popieriukas, tačiau tuo pačiu ir prisiminimas, kuris praėjus ilgiems metams dvelks nuostabiomis akimirkomis bei šilčiausiais atsiminimais. Mergaitės dažniausiai renkasi pastelinių spalvų kvietimus, kuriuose pažymi, kokios temos vakarėlis bus. Greta pateikiama informacija, ar galima užsukti su ponu meškinu. Berniukai labiau linkę pasirinkti kiek tamsesnių spalvų kvietimus, kuriuose vaizduojamos mašinytės, vaikučiai bei kiti mieli paveiksliukai, kurie labiau atstovauja vyrišką giminę. Juk kiekvienas mažas pipiras nori kuo greičiau būti vyras! Gražūs gimtadieniai, kuriuose dalyvaus artimiausi asmenys greičiau padės keliais centimetrais paūgėti.

Pakviesk savo draugus į gimtadienio vakarėlį kuo iškilmingiau! Tiesiai į rankas arba paštu atsiųsk kvietimą, kuriame ne tik detalizuok kur ir kada bus gimtadienis, tačiau taip pat ir sudeklamuok eilėraštuką, kuriame atsispindėtų gimtadienio džiaugsmas bei meilė draugams.

Visi vaikučiai nori būti originalūs! Unikalus gimtadienio kvietimas – pirmas žingsnis link išskirtinės šventės, kuri džiugins ne tik vaikutį, tačiau ir jo draugus. Juk tokios nuostabios smulkmenos praėjus ilgiems metams alsuos pačiais šilčiausiais prisiminimais.