default logo

gimtadienio-saldainis

Spalvingi saldumynai Jūsų šventėms

Šventinis stalas dažnai pasižymi saldumynų gausa. O, kad jis būtų spalvingesnis ir originalesnis, siūlome saldainius ar šokaladus supakuoti į linksmus, personalizuotus saldainių popierėlius.

Saldainių popierėliai tinka saldainiams „Meška šiaurėje“, „Ananasas“ ir pan. Kadangi šie saldainiai parduodami pakuotėse be folijos, vyniojant juos į šventinius saldainių popierėlius, rekomenduojama pirmiausia suvynioti į foliją. Jei turite galimybę, saldainių įvyniotų į foliją  galite nusipirkti UAB Rūta firminėse parduotuvėse.

Maketai gali būti koreguojami, t.y. gali būti gaminami su nuotrauka arba be jos, keičiamas tekstas ar kt. Pagal pasirinktą maketą galime pagaminti popierėlius šokoladams, etiketes buteliams, korteles žaidimams ar palinkėjimams, diplomus ar kt.

 

Saldainių popierėliai spausdinami ant 150 g kreidinio blizgaus popieriaus A3 formatu. Ant vieno lapo telpa 15 vnt. popierėlių, todėl užsakymų popierėlių kiekis turi dalintis iš 15. Popierėliai supjaustomi po vieną. Minimalus užsakymas 30 vnt.

Popierėlių spaudos kaina:

30 vnt.  60 vnt. 90 vnt. 120 vnt. 180 vnt. 240 vnt.
2.90 € 5.50 € 8.00 € 10.00 € 14.00 € 17.00 €

Vieno maketo paruošimas kainuoja 1.50 €

Saldainių popierėlių maketai: