default logo

Vestuvių šampano etiketės

 

Kokybiška spauda.
Lengva priklijuoti.
Pagaminame per 3-5 darbo dienas.

Lipnus popierius!

nuo 0.40€  

Gėrimų etiketės jubiliejams

Nors gimtadieniai dažniausiai seka vienas po kito, tačiau žmogus lieka jaunas tol, kol nori tokiu būti! Keičiasi tik požiūris į smulkmenas bei ypatingos dienos šventimas. Suaugus gimtadienio proga tapo įprasta atsinešti ir alkoholinio gėrimo buteliuką. Tai tarsi simbolis reprezentuojantis asmens brandą. Tiesa, neverta pirkti brangiausių alkoholinių gėrimų norint parodyti, koks asmuo Jums yra svarbus. Kur kas maloniau ir paprasčiau įteikti unikalų, išskirtinį bei asmenišką gėrimą, kuris dekoruotas specialiai kurta etikete.

Spausdinimo kainos (etiketes turi išsikirpti pats klientas):

4 vnt. 8 vnt.12 vnt.16 vnt.20 vnt.24 vnt.
1.75 €3.40 €4.90 €6.00 €7.00 €7.70 €

 

Vieno maketo parengimas kainuoja 1.50 eur.

Etikečių maketai:

Pats jubiliatas taip pat neturėtų pamiršti, kad jo darbas pralinksminti užsukusius svečius. Originali idėja – visus ant stalo esančius gėrimus papuošti etikete su jubiliato nuotrauka! Atrodys tikrai labai šmaikščiai, o išeinantys svečiai prisiminimui galės su savimi pasiimti jau išgertą ar net pilną gėrimą. Taip pat ant skirtingų butelių galima atspausdinti Jūsų svečių vardus arba jų nuotraukas. Tai bus puikus prisiminimas, kurį kiekvienas svečias galės pasiimti su savimi. O jeigu dar gėrimas pasirinktas neatsitiktinai, o labiausiai atspindintis žmogaus charakterį! Šampanas – prabangiai moteriai. Vynas – svaiginančiai ir emocionaliai moteriai. Brendis – rimtam vyrui, o alus – tikram Lietuvos mylėtojui! Kaip originaliai susieti žmones ir gėrimų etiketės – galimybių labai daug.Jubiliejinės gėrimų etiketės gali būti šmaikščios, klasikinės, ironiškos, asmeniškos… Atsižvelgiant į jubiliato asmenybę pasirenkamas ir konkretus piešinys arba užrašas! Kam pirkti bene brangiausią MOET šampaną Lietuvoje, kai galima įsigyti etiketę ir ja dekoruoti betkurį gėrimą! Tai ne tik originalus, tačiau ir išskirtinis sveikinimas, kurį išgėrus – buteliukas atras savo vietą lentynoje. Etiketėse gali būti spausdinamas ne tik paveiksliukas, tačiau ir originalus sveikinimas, palinkėjimas. Įprastas šventinis stalas bus prikeliamas visus butelius dekoruojant specialiomis etiketėmis.

Paprastas ir gal net kiek banalus gimtadienio stalas gali atgimti naujomis spalvomis, jeigu pasirinksite atributiką atkreipiančia į save dėmesį. Žinoma, atributika tai tik fonas, kuris papildo nuoširdžiai susirinkusių žmonių linkėjimus bei sveikinimus.