default logo

Jubiliejiniai kvietimai

 

Gimtadienio planavimas prasideda nuo kvietimų. Jubiliejiniai kvietimai, kad ir kiek Jums metų sueitų, dažniausiai būna solidesni, informatyvesni, tačiau tuo pačiu savyje slepiantys žaismingumo bei vaikiškumo emocijas. Ant atviruko viršaus dažniausiai tradiciškai vaizduojamos gėlės, kurios simbolizuoja brandą, tačiau tuo pačiu amžiną gyvenimą bei atsinaujinimą. Koks tikslas siųsti kvietimą, kai didžioji artimųjų dalis yra Jūsų kaimynai su kuriais matotės gana dažnai? O gi dėl tos nuotaikos, dėl tos emocijos ir išgyvenimo, kuris leidžia pasijausti ypatingu! Jubiliejiniai kvietimai – puiki galimybė perduoti svarbiausią informaciją svečiams. Žinoma, pirmiausia reikia paminėti kreipinį, kurį rekomenduojama rašyti ranka. Tai labiau asmeniška. Kvietime taip pat privalu paminėti kur ir kada vyks jubiliejus. Net jeigu organizuojate namuose – vis tiek rekomenduojame nurodyti adresą. Taip kvietimas įgaus šventiškumo. Žinoma, reikia pateikti ir papildomą informacija. Galbūt svečiai turėtų informuoti, bent jau prie kelias dienas prieš, ar dalyvaus? O gal norite, kad dovanotų pinigėliais, o ne daiktais? Kad ir kokių pageidavimų turite – kvietimuose juos rašyti galima. Tai netgi būtina, kadangi svečiams palengvinsite ruošimąsi.

 

Kvietimų kainos ir popieriaus pavyzdžiai:

Tiražas 1-2 vnt. 5-10 vnt. 11-25 vnt. Daugiau
Vieneto kaina 3.00 € 1.00 € 0.90 € 0.80 €

 

Rankų darbo vokas iš dekoratyvinio popieriaus kainuoja 2 eur.

Kvietimų maketų pavyzdžiai:

 

Kuo ilgiau gyvename, tuo labiau nenorime minėti savo gimtadienio. Tiesa, tik garsiai taip sakome, o gyliai širdyje svajojame, kad artimieji mus pasveikintų, palinkėtų gražių metų bei padėtų tą dieną jaustis ypatingai. Gyliai širdyje mes visi esame vaikai ir norime dėmesio, kuris gimimo dienos proga mus apgaubia savo skraiste.

Kad ir kiek žvakučių dega ant Jūsų torto – tai tik skaičius. Juk kiekvienais metais gimtadienio dieną linksmai dainuojame iki skausmo žinomos dainos žodžius: „O man širdy dar ne ruduo!“ Tad jeigu ir Jūs kupinas energijos, pozityvių minčių bei noro paminėti šventę su draugais – surenkite unikalų vakarėlį!

Jubiliejiniai kvietimai yra puiki galimybė pasakyti artimam, jog jis Jums yra svarbus!

Neliūdėkite, kad praėjo dar vieni metai. Priešingai. Džiaukitės, šypsokitės, kurkite ateities planus, svajokite, ieškokite, atraskite ir kasdien išbandykite ką nors naujo. Juk pačios gražiausios akimirkos yra dabar!