default logo

Gimtadienio – jubiliejaus kvietimai

Kokybiški atverčiami gimtadienio kvietimai.
Sulenkto kvietimo dydis – 10,5×14,8cm
Pagaminame per 3-5 darbo dienas.

Spavota spauda išorėje ir viduje!

Nuo 0.80€  

Gimtadienio planavimas prasideda nuo kvietimų. Jubiliejiniai kvietimai, kad ir kiek Jums metų sueitų, dažniausiai būna solidesni, informatyvesni, tačiau tuo pačiu savyje slepiantys žaismingumo bei vaikiškumo emocijas. Ant atviruko viršaus dažniausiai tradiciškai vaizduojamos gėlės, kurios simbolizuoja brandą, tačiau tuo pačiu amžiną gyvenimą bei atsinaujinimą. Koks tikslas siųsti kvietimą, kai didžioji artimųjų dalis yra Jūsų kaimynai su kuriais matotės gana dažnai? O gi dėl tos nuotaikos, dėl tos emocijos ir išgyvenimo, kuris leidžia pasijausti ypatingu! Jubiliejiniai kvietimai – puiki galimybė perduoti svarbiausią informaciją svečiams. Žinoma, pirmiausia reikia paminėti kreipinį, kurį rekomenduojama rašyti ranka. Tai labiau asmeniška. Kvietime taip pat privalu paminėti kur ir kada vyks jubiliejus. Net jeigu organizuojate namuose – vis tiek rekomenduojame nurodyti adresą. Taip kvietimas įgaus šventiškumo. Žinoma, reikia pateikti ir papildomą informacija. Galbūt svečiai turėtų informuoti, bent jau prie kelias dienas prieš, ar dalyvaus? O gal norite, kad dovanotų pinigėliais, o ne daiktais? Kad ir kokių pageidavimų turite – kvietimuose juos rašyti galima. Tai netgi būtina, kadangi svečiams palengvinsite ruošimąsi.

Jubiliejiniai kvietimai

 

Kvietimų kainos (PREMIUM baltas žėrintis, baltas, kreminis natūralus ir faktūrinis; kreipimosi vardai surašomi):

Tiražasiki 4 vnt.iki 10 vnt.iki 25 vnt.Daugiau
Kvietimas be voko3.00 €1.70 €1.60 €1.50 €
SU VOKU3.40 €3.20 €3.00 €

Kvietimų ant GRAFINIO KARTONO IR BALTO ŽĖRINČIO kaina (kreipinių surašymas kainuoja 0.30 eur/vnt., užsakant kvietimus su vokais kreipiniai surašomi nemokamai):

Tiražasiki 4 vnt.iki 10 vnt.iki 25 vnt.Daugiau
Kvietimas be voko3.00 €1 €0.9 €0.8 €
SU VOKU2.80 €2.70 €2.60 €

Kvietimų popieriaus pavyzdžiai

  • 14×10 cm kvietimai su Jūsų tekstu viduje.
  • Vokai gaminami iš balto žėrinčio, balto arba kreminio faktūrinio su spauda ant viršelio.
  • Kvietimai pagaminami per 3 d.d. nuo maketo suderinimo ir sąskaitos apmokėjimo.

Prie kvietimų taip pat galime pagaminti priderintas stalo korteles su svečių vardais. Stalo kortelių maketų pavyzdžius rasite čia.

Kvietimų maketų pavyzdžiai:

Rankų darbo vokai su spauda (tekstą, dizainą koreguojame pagal pageidavimus):

Užsakymų pateikimas:

1. Užsakymai pateikiami ir derinimai elektroniniu paštu: info@stilingosidejos.lt
2. Parašykite pasirinktų maketų pavadinimus, pasirinkto popieriaus rūšį ir nurodykite užsakomus kiekius.
3. Pateikite informaciją maketų parengimui (vardus, kvietimo tekstą).

Atsiimti patys galite pirmadienį – ketvirtadienį 9.30 – 14.00 val. adresu: Gedimino g. 47, 320 kab. Kaunas (ŽEM projektas, – įėjimas iš Putvinskio g. pusės).
Registruotu paštu – 2-3 eur (reikalingi duomenys – vardas pavardė, adresas, pašto kodas).
OMNIVOS PAŠTOMATU – 3 eur (reikalingi duomenys – vardas pavardė, TIKSLUS telefono numeris, OMNIVOS paštomatas).

Kuo ilgiau gyvename, tuo labiau nenorime minėti savo gimtadienio. Tiesa, tik garsiai taip sakome, o gyliai širdyje svajojame, kad artimieji mus pasveikintų, palinkėtų gražių metų bei padėtų tą dieną jaustis ypatingai. Gyliai širdyje mes visi esame vaikai ir norime dėmesio, kuris gimimo dienos proga mus apgaubia savo skraiste.

Kad ir kiek žvakučių dega ant Jūsų torto – tai tik skaičius. Juk kiekvienais metais gimtadienio dieną linksmai dainuojame iki skausmo žinomos dainos žodžius: „O man širdy dar ne ruduo!“ Tad jeigu ir Jūs kupinas energijos, pozityvių minčių bei noro paminėti šventę su draugais – surenkite unikalų vakarėlį!

Jubiliejiniai kvietimai yra puiki galimybė pasakyti artimam, jog jis Jums yra svarbus!

Neliūdėkite, kad praėjo dar vieni metai. Priešingai. Džiaukitės, šypsokitės, kurkite ateities planus, svajokite, ieškokite, atraskite ir kasdien išbandykite ką nors naujo. Juk pačios gražiausios akimirkos yra dabar!