Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
default logo

Didžiausi stebuklai vyksta paprasčiausiuose dalykuose

Krikštynų diplomai, įsakymai, prašymai, padėkos, pasižadėjimai

Krikštynų diplomai, įsakymai prašymai, padėkos, pasižadėjimai ir kt. ne tik papuoš Jūsų šventę, bet ir bus nuostabi atsiminimo dovanėlė Jums ir Jūsų artimiesiems.

Visi maketai gali būti pritaikyti Jūsų pasirinktam darbeliui: įsakymui, diplomui ar kt. Jums tik reikia išsirinkti maketą bei pasirinkti tekstą, atsiųsti savo nuotrauką bei kitą reikalingą informaciją maketams parengti. Taip pat galite atsiųsti savo tekstus, jei nerandate tinkamo tarp mūsų siūlomų tekstų.

Užsakykite     Teiraukitės    Dalinkitės    

Gamybos terminas:

Maketo parengimas 2-3 d.d. Gamyba 2 d.d. po maketo suderinimo ir sąskaitos apmokėjimo.

Maketo parengimo ir spausdinimo kainos:

1 vnt. maketo paruošimas 2 € (pasirinktam maketui galima uždėti skirtingus tekstus; kiekvieno to paties maketo diplomo paruošimas papildomai su kitu tekstu kainuoja 1 € ).
Vieno A4 spaudinio kaina 1 € . Maketai spausdinami ant storo/350 gsm matinio kreidinis popieriaus.

PASTABA: Užsakant tik 1 vnt. – spaudos kaina 2 eur.

Pateikti užsakymą

Tekstų pavyzdžiai:

Maketų pavyzdžiai:

Maketuose tekstas yra pavyzdinis, t.y. bet kuriam šablonui gali būti uždedamas reikalingas tektas: krikštynų pažymėjimas, sveikinimas, padėka krikšto tėvams, 10 įsakymų krikštatėviams, krikšto tevelių pasižadėjimas, močiutės/senelio pasižadėjimas, įsakymai seneliams, prašymai tėveliams, 10 įsakymų sesutei/broliukui ar kt. Tekstus galima pakoreguoti ar uždėti Jūsų pačių atsiųstus tekstus.

 

Krikštynų diplomai, įsakymai, prašymai, padėkos, pasižadėjimai dažniausiai dovanojami vaikučiui nuo jo Krikšto tėvelių. Juose paaiškinama, kaip reikia keliauti gėrio keliu, pažymimos svarbiausios Katalikiškos šventės, galiausiai, palinkėjimai, kurių išsipildymo linkime kiekvienam vaikučiui.

Diplomai – labai asmeniška dovana. Nieko keisto, kad reikia skirti laiko, kad parinktumėte pačius gražiausius žodžius, kurie labiausiai atspindėtų Jūsų linkėjimus vaikučiui. Visgi, jeigu neturite jokių minčių – siūlome pasirinkti standartinį diplomą, kurį puoš vaikučio vardas bei nuotraukytė. Siūlome ant tokių įsakymų būtinai rašyti ir vaikučio Krikšto vardą, kurį jis gauna šios nuostabios šventės metu.

Mums labai svarbu, kad kiekvienas vaikutis po daugelio metų žiūrėdamas į kvietimą galėtų suvokti su kokia meile ir nuoširdumu jis buvo kuriamas būtent jam. Todėl glaudžiai bendradarbiaudami su Jumis siekdami pačio asmeniškiausio ir nuoširdžiausio diplomo.

Tegul Krikštynų šventė visą gyvenimą lydi ne tik vaikutį, tačiau ir šventės svečius.