Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
default logo

Stebuklinga ne tai, kas apčiuopiama, tačiau tai – kas juntama širdimi.

Krikštynų saldainių popieriukai

Be ko nei vienas vaikutis negebėtų įsivaizduoti kasdienybės? Taip, be saldainių, kurie labai maloniai kutena gomurį ir dažnai priverčia pasijausti taip, tarsi atsikandote debesies. Saldu, skanu ir kaip malonu! Kasdienai prekybos vietoje parduodami saldainiai – geras pasirinkimas, tačiau jeigu norite, kad Krikštynos būtų išskirtinės ir vaišės svetingos – Jums reikalingi krikštynų saldainių popieriukai, kurie įprastą stalą prikels naujomis spalvomis. Asmeniški ir unikalūs saldainių popieriukai gali tapti išskirtiniu Krikštynų atributu. Juk negalima išleisti svečių be saldainiuko. O kai jis toks originalus – gali būti ir puikus prisiminimas iš šventės.

Užsakykite     Teiraukitės    Dalinkitės    

Saldainių popierėliai spausdinami ant 130 g kreidinio blizgaus popieriaus A3 formatu. Ant vieno lapo telpa 15 vnt. popierėlių, todėl užsakymų popierėlių kiekis turi dalintis iš 15. Užsakymas gali būti sudarytas iš kelių saldainių popierėlių šablonų (pavyzdžiui, užsakant 30 vnt. galite pasirinkti 15 vnt. vieno šablono ir 15 vnt. – kito).

Saldainių popierėliai pagaminami per 2-3 d.d. nuo maketo suderinimo ir sąskaitos apmokėjimo.

Gamybos kainos:

Vieno maketo paruošimas 1.50 €.

Prieš gamybą maketas siunčiamas klientui suderinimui. Spausdinama po maketo patvirtinimo. Minimalus užsakymas 30 vnt. saldainių popierėlių; minimalus spausdinamas vieno maketo saldainių popierėlių kiekis – 15 vnt.

Spaudos kainos – popierėliai supjaustomi po vieną:
30 vnt.  60 vnt. 90 vnt. 120 vnt. 150 vnt. 180 vnt.
2.90 € 5.50 € 8.00 € 10.00 € 12.00 € 14.00 €

Kaina skaičiuojasi: (pasirinktų maketų skaičius x 1.50) + pasirinkto kiekio spaudos kaina.
Pavyzdžiui, jei užsakote 60 vnt. saldainių popieriukų 4 skirtingų maketų, jų kaina bus 11.50 eur: (4  x 1.50 eur) + 5.50 eur.

Pateikti užsakymą

Pateikti šablonai gali būti koreguojami, t.y. gali būti gaminami su nuotrauka arba be jos, keičiamas tekstas ar kt. Pagal pasirinktą krikštynų saldainio popierėlio maketą galima pagaminti popierėlius šokoladams, etiketes buteliams, korteles žaidimams ar palinkėjimams, diplomus ar kt.

Maketų pavyzdžiai:

Nugarėlės tekstų pavyzdžiai:

1 Kiekvienam gimusiam
angelui Dievas užrašo:
Ant delno – Laimę,
Ant lūpų palieka Meilę,
Širdy – Tikėjimą,
Akyse – Viltį.
Lai Tave visada globoja
mažas angeliukas…
2 Krikštynų
saldainio sudėtis:
30 % meilės,
30 % juoko,
30 % laimės,
5 % ožiukų,
5 % ašarėlių.
3 Skrenda baltas
angeliukas
Aplink tyrą,
švelnią sielą.
Džiaugiasi
maža širdelė,
Šitą gražią
Krikšto dieną.
4 Dievas davė žmogui
nuostabių dovanų:
Meilę, Kūrybą,
Viltį ir Krikšto angelą.
Kai šitas angelas šalia –
svajonės pildos visada!
5 Tavo šypsenėlė –
Saulės spindulėlis,
Tavo pirmas žodis –
Lyg medus saldus.
6 AČIŪ, KAD
BUVOTE
KARTU!

 

Pateikti užsakymą

Krikštynų saldainių popieriukai puikiai tinka standartiniams saldainiams, kaip „Ananasas“,  „Meška šiaurėje“ ir panašiems vafliniams saldainiams. Saldainio įvyniojimas į popieriuką labai paprastas ir jeigu Jūsų vaikutis jau paaugęs – gali padėti pasiruošti vaišių stalui!

Prieš saldainiuką dedant į šventinį popieriuką rekomenduojame skanėstą suvynioti į foliją. Nors mūsų siūlomi gaminiai nėra kenksmingi ir drąsiai į juos galima dėti saldainius, visgi, praktiškiau pirmiausia suvynioti į foliją arba sviestinį popierių. Tuomet būsite tikri, jog net ir karščiausią dieną popierėlis nepermirks. Krikštynų saldainių popieriukai gali būti puošiami vaikučio nuotrauka. Taip pat galima įtraukti ir tekstą. Pavyzdžiui, kokias nors gražias mintis apie meilę arba paprasčiausiai vaiko vardą su Krikštynų data. Galimybių labai daug, užsisakyti itin paprasta, o svečiai tai prisimins ilgai.