default logo

Šokolado popieriukai

 

Popieriukai su mažylio nuotrauka.
Supjauti po vieną.

Skirti 90-100g šokolado plytelėm.
Pagaminame per 3-5 darbo dienas.

Tvirtas ir blizgus 200 g popierius!

nuo 0.40€  

Gamybos kainos:

Maketo paruošimas 1.50 €. Spaudos kaina (popierėliai supjaustomi po vieną, 100 g šokoladui skirtų popieriukų minimalus užsakymas 4 vnt.): 

4 vnt. 8 vnt.12 vnt.16 vnt.20 vnt.
2.00 €3.60 €5.20 €6.70 €8.00 €

 

Maketų payzdžiai:

„Didžiausias stebuklas – aplinkinių rūpestis bei meilė“

Krikštynų šokolado popieriukai

Šokoladas – ne tik smaližių maistas. Juk šokoladukas gali būti saldus, kartus ir net rūgštus. Daugelį švenčių mes minime tik su šokoladuku rankoje. O jeigu ta šventė krikštynos – saldumynai yra būtini. Tikras Krikštynų stalas neapsieina be šokolado, saldainių bei torto, o jeigu norite, kad viskas ne tik būtų skanu, tačiau taip pat ir atrodytų išskirtinai – Krikštynų šokolado popieriukai puikiai Jums tinkamas pasirinkimas.

Krikštynų šokolado popieriukai skirti 100 g standartinei šokolado plytelei (Vilnius, Laima…).

Įsigytus šokoladus dekoruokite originaliomis šokoladų pakuotėmis, kuriose gali būti pavaizduojama tai, kas labiausiai Jums patinka. Nuo šmaikščių paveiksliukų, kuriuose vaizduojami ne tik vaikų, tačiau ir suaugusių pamėgti meškučiai, triušiukai ir kiti gyvūnėliai. Iki popieriukų, ant kurių gali būti uždedamas Krikštyto vaikučio portretas.

Šokoladuko popieriukai spausdinami ant kokybiško blizgaus kreidinio popieriaus. Kadangi patys šokoladukai gali būti laikomi ilgą laiko tarpą ir negesti (ypač jeigu jie vietą atrado šaldytuve) – popieriukas taip pat sėkmingai nebluks ir nekeis savo formos. Na, o galiausiai, kuomet šokoladukui ateina laikas pamaloninti Jūsų kasdienybę – popieriukas gali likti kaip labai nuotaikingas bei išskirtinis prisiminimas.

Kad gyvenimas būtų saldesnis – įsigysite šokoladuką. O kad Krikštynos būtų įsimintinesnės – papuoškite skanėstą nuotaikingu popieriuku!