default logo

 Stalo kortelės

 

Stalo kortelės vaišių stalui.
Stalo kortelės dydis – 9x5cm
Pagaminame per 3-4 darbo dienas.

Tvirtas popierius!

nuo 0.40€  

 

Stalo kortelių kainos – popierius lygus baltas kartonas arba baltas žėrintis. 

Perlenktos kortelės dydis 5×9 cm.

Tiražas (vnt.)10-29 vnt.
30 ir daugiau
Kaina/vnt. EUR0.50€0.40€

Kortelių ant balto arba kreminio faktūrinio popieriaus kaina 0.80-0.70 eur/vnt. 

Perlenktos kortelės dydis 6x10cm. Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt.

 

Stalo kortelių maketai

 

Didžiausia dovana vaikučiui – Jūsų meilė.

Stalo kortelės krikštynoms

Kiekvienas skirtingai suvokiame kaip reikia minėti Krikštynas. Kol vieni šios šventės nesureikšmina, tuo tarpu kiti organizuoja pasisėdėjimą ir nori, kad jis būtų kuo tobulesnis. Būtent tokio, kokio galėtų norėti kiekvienas vaikutis. Juk tai jo šventė!

Stalo kortelės krikštynoms – tai ne tik svečio vietą žymintis atvirukas. Tai ir originali dovanėlė, kurią kiekvienas svečias gales pasiimti su savimi. Siūlomos stalo kortelės – tikras menas, tikras grožis ir meilė, kuria Krikštynų dieną vaiką apgaubia mylimieji.

Kortelėms gaminti siūlomas net kelių skirtingų rūšių popierius. Neskubėkite pasirinkti. Pirmiausia nuspręskite, koks paveiksiukas dekoruos svečio vardą ir pagal atvaizdą pasirinkite labiausiai tinkantį popierių. Visi siūlomi popieriai labai tvirti, tad laikomi stalčiuje ilgus dešimtmečius saugos prisiminimus iš nuostabios dienos, kuomet mažasis tapo Dievo vaikučiu.

Stalo kortelės krikštynoms – originalus būdas papuošti vaišių vietą. Nesvarbu, ar pietus valgysite namuose, ar kavinėje – įprastas vaišių stalas atrodys kur kas gražiau. Juolab, juk tai vaikučio krikštynos, tad labai svarbu sukurti akiai malonią, paprasčiausiai jaukią atmosferą. Pastelinių spalvų nuotaikingos kortelės – puikus sprendimas.

Nepamirškite, kad vardinę kortelę privalo turėti ir mažasis. Po šventės ją įklijuokite į vaikučio pirmųjų gyvenimo nuotykių knygą. Juk kiekviena jo diena kupina naujų nuotykių bei pamokų.