default logo

7 stebinantys maisto produktai grožiui…

Dauguma nustebtų sužinoję, kad gali pakeisti savo išvaizdą vartodami tam tikrus maisto produktus ir gėrimus. Mes visi žinome, kad vaisiai ir daržovės teigiamai veikia mūsų odą, bet galbūt dar nežinote, kad yra tam tikri neįprasti produktai, kurie taip pat suteikia išvaizdai grožio.

  1. Kava. 1-2 puodeliai kavos gali būti veiksmingas grožio produktas. Kava – vienas iš augalų, turinčių daugiausiai antioksidantų. Kavos pupelės  taip pat atsparios karščiui. Kai Jūs ryte užplikote kavą verdančiu vandeniu, visi antioksidantai išlieka veiksmingi, priešingai nei verdant daržoves ar vaisius. Iš tikrųjų, vienas puodelis kavos turi daugiau antioksidantų, nei puodelis vaisių. Antioksidantai kavoje saugo odą nuo žalingo saulės poveikio ir senėjimo bei palaiko kologeno gamybą.
  2. Kakava. Kakava ar juodas šokoladas taip pat puikus grožio šaltinis, gausus antioksidantų, skaidulų ir polifenolių. Polifenoliai ne tik naudingi širdžiai ir kraujagyslėms, bet taip pat turi teigiamą efektą mūsų odai.
  3. Citrinos. Citrinos yra nuostabus grožio produktas. Tai unikalus vaisius, neturintis cukraus, bet gausus vitamino C ir pasižymintis detoksikuojančiomis savybėmis. Citrinos puikiai valo kepenis bei inkstus. Kai mūsų organizmas yra švarus iš vidaus, tai ir oda skaistėja bei gražėja. Tai gi paskaninkite salotas citrinomis ir džiaukitės nuostabia oda.
  4. Žalioji arbata. Žalioji arbata ne tik naudinga širdžiai bei gražiai figūrai, laikantis dietos, bet ir grožiai odai. Žalioji arbata yra vienas iš šarmingiausių produktų. Tai reiškia, kad ji mažina kūno rūgštingumą bei uždegimus, kas nulemia teigiamą poveikį odai. Žalioji arbata taip pat puikus antioksidantų šaltinis. Be to, arbata veikia raminamai. Kasdien skirkite bent kelias minutes savo laiko atsipalaidavimui su kvapniu arbatos puodeliu…
  5. Česnakas. Ar žinojote, kad šis aštraus kvapo produktas suteikia grožio? Pasirodo, česnakas glotnina odą bei saugo ją nuo senėjimo. Česnakas ne tik gausus antioksidantų, bet ir seleno, kuris padeda išsaugoti sveiką odą, nagus ir plaukus.
  6. Moliūgų sėklos. Moliūgų sėklos veikia odą tegiamai dėl vitamino A ir beta kerotino. Jos taip pat turi cinko ir proteinų, kurie kovoja su akne ir tuo pačiu sausa oda. O, kaip žinoma, augaliniai proteinai yra žymiai sveikesni nei gyvuliniai. Moliūgų sėklos puikiai tiks pagardinti salotas, jogurtą, dribsnius, duoną.
  7. Linų sėmenų aliejus. Jei norite gražios odos, būtinai įsigykite linų sėmenų aliejaus. Ne visi riebalai yra blogis. Šis aliejus net gi kovoja su akne ir raukšlėmis. Linų sėmenų aliejus švelnina, glotnina odą, suteikia jai elastingumo ir visų geriausia, kad tuo pačiu ją valo. Gardinkite juo salotas ir praturtinkite savo kasdienius grožio ritualus.