default logo

8 paprasti būdai atsipalaiduoti…

Jei dažnai jaučiate stresą ir nuolat galvoje sukasi nepadarytų darbų sąrašas, pamėginkite šiuos paprastus atsipalaidavimo būdus. Jie paprasti ir greiti, tačiau tikrai padeda nusiraminti ir atgauti gyvenimo pusiausvyrą.

Kam nors paskambinkite. Pokalbis su draugais ar artimaisiais vienas iš būdų atsipalaiduoti. Išgirdus draugo ar giminaičio balsą, kai jaučiatės įsitempęs, nusiraminsite ir tiesiog džiaugsitės geru pokalbiu.

Giliai pakvėpuokite. Lėtas ir gilus kvėpavimas padeda nusiraminti, atsipalaiduoti kūnui ir aplamai pasijusti geriau.

Nusnūskite. Tai puikus būdas atsipalaiduoti. Nesiūlau jums miegoti ant darbo stalo, tačiau jei turite galimybę pertraukos metu galite nusnūsti tiesiog savo automobilyje ar namuose.

Paskaitykite knygą. Knygų skaitymas kitas puikus būdas atsipalaiduoti ir persikelti į kitą erdvę. Pabėgite nuo streso su gera knyga rankose. Mokslininkai, nustatė, kad netgi 6 minutės skaitymo gali 60% sumažinti įtampą.

Vartokite vitaminus. Vitaminas C, Omega-3 riebiosios rūgštys ir probiotikai mažina nerimą ir stresą, be to jie naudingi sveikatai.

Prisiminkite džiugias akimirkas. Nesvarbu, ar tai darysite vienas, ar pasidalinsite gerais atsiminimais su draugais, tai padės greitai pasijusti geriau. Prisiminkite sėkmingus dalykus, pasiektus tikslus ar juokingus ir įdomius nuotykius.

Pasivaikščiokite lauke. Vaikčiojimas greitu žingsniu padeda ne tik atsipalaiduoti, bet ir puikiai degina kalorijas. Vaikščiojant lauke, galite susilieti su gamta, o gal net ir sutikti seniai matytą pažįstamą, kuris jus pradžiugins ir atitrauks mintis nuo rūpesčių.

Išsimaudykite. Kartais viskas, ko mums reikia, yra dušas ar šilta vonia. Tai puikiai nuramina kūną bei mintis. O jei dar pasinaudosite eteriniais aliejais, tikrai pasijusite atsipalaidavę ir nurimę.