default logo

Bičiuliai, šiandien švęskime!

„ Seniai nesimatėme”, – dažnai pagalvojame apie įvairius žmones savo gyvenime. Tai galima labai greitai pakeisti – pakvietus juos visus arba kai kuriuos į šventę. Senus mokyklos draugus, mielus bendradarbius, svarbius pažįstamus – dažnai per tokias šventes pakviestieji susipažįsta tik prie virtuvės bufeto. Tai neturi būti iškilminga, brangu, neprilygstamai ekstravagantiška; nereikia brangių dekoracijų, prašmatnaus restorano ar tobulų vaišių – svarbiausia vėl susitikti.

Be abejo, norime, kad svečiai jaustųsi gerai. Tačiau kad ką nors pakviestume, nebūtinai viskas turi būti tobula iki pašaknių. Nes tas, kas taip mano, tikrai atidėlios savo planus iki švento Niekados. Šeimininkas taip pat turėtų mėgautis pobūviu, nesvarbu, ar tai gimtadienio šventė, ar kokteilių vakarėlis. Patarimas, kad jaustumėtės ramiau: paprašykite susirinkusiųjų atlikti mažus darbelius. Taip sumanus šeimininkas vienu šūviu nušaus du zuikius: galės atsipūsti ir pabendrauti su bičiuliais ir kitiems suteiks galimybę sublizgėti padedant ruošti pobūvį.

Rengdami šventę padovanojame sau dovaną, nes susikviečiame sau svarbius žmones. Tą dieną ar vakarą šeimininkas savo namus paverčia nuostabiu rezervuaru, kurį pats pripildo: jam ypatingas kiekvienas svečias. Verta pasistengti – juk vakarėliui pavykus dar ilgai džiaugsitės.

Ištrauka iš Vera Lange knygos „Vietoj šokolado. Visa, kas dar gali mus pradžiuginti“