default logo

Idėjos Valentino dienai…

Nebūtina išleisi begalės pinigų, kad pasakytum, kaip labai myli savo antrąją pusę. Pasinaudojant šiomis idėjomis, Jūs galite pasiųsti meilės žinutę, beveik neišleisdami pinigų. Truputis išradingumo ir Jūsų Valentino diena bus tikrai įsimintina.

Surenkite iškylą. Tai veina iš paprasčiausių idėjų Valentino dienai. Tiesiog pagaminkite užkandžių ir pasirinkite jums patinkančią vietą. Jei leidžia oras – puikiai tiks ir gamta, jei ne – tai galite surengti ir namuose žvakių šviesoje.

Pasivaikščiokite mėnulio šviesoje. Kodėl gi nepasivaikčiojus vakare su mylimuoju? Šis romonatiškas vakaras visiškai nieko nekainuos ir leis jums pabūti drauge. Pasivaikščiokite mėgstamam parke, paplūdimyje ar tiesiog kur nors visai šalia namų ir pasidžiaukite kartu leisdami laiką.

Išreiškite savo jausmus raštu. Rašykite meilės laiškus kiekvieną dieną visą savaitę, mėnesį ar net metus. Sudėkite į dekoruotą dėžutę ir padovanokite mylimajam.

Praleiskite vakarą vonioje. Žvakės, šiltas vanduo, putos, šampanas…

Pagaminkite saldainių. Kiekvienas vyras mėgsta saldumynus. Tačiau vietoj to, kad juos papraščiausiai nupirkti parduotuvėje, pagaminkite pačios jo mėgstamų saldumynų bei gražiai įpakuokite.

Pasigaminkite vakarienę kartu. Pasirinkite patiekalą, kurį jūs abudu mėgstate ir ruoškite jį kartu. Romantiškai nuotaikai suteikti, pasileiskite mėgstamą muziką.