default logo

Jauskitės puikiai kiekvieną dieną…

Net ir maži dalykai gali padėti kasdien jaustis puikiai ir džiaugtis gevenimu. Peteikiame keletą dalykų, kurie padės pasijusti geriau.

Pažvelkite į veidrodį. Vienas iš geriausių būdų jaustis puikiai kasdien, tai pažvelgti į veidrodį. Tai ne tik žvilgsnis į veidrodį, kad patikrinti, ar tvarkinga šukuosena. Kas jūs, kokios jūsų stiprybės ir silpnybės? Iš tikrųjų, pažvelkite į save, ir pagalvokite apie geriausius dalykus, kurie slypi jumyse. Taip galėsite pasijusti išties puikiai ir pakilia nuotaika pradėti dieną.

Pasirinkite vaizdingą maršrutą. Pasirinkdami tokį kelią jūs galėsite žvalgytis aplink ir nors trumpam atitrūkti nuo kasdieninės rutinos. Tai padės ne tik džiaugtis jus supančiu pasauliu, bet ir pačiu savimi.

Šokite lyg niekas jūsų nestebėtų. Pasileiskite muziką ir šokite iš visos širdies. Nesijaudinkite, jei kas nors jus stebi. Tai puikus būdas užmiršti visas problemas, kurios šiuo metu jums neduoda ramybės.

Palepinkite save. Suvalgykite torto gabalėlį, nusipirkite naujus batus, ar bet ką, ko šiuo metu norite. Įpraskite, kartas nuo karto save palepinti trokštamais dalykais. Tai padės pasijusti ypatingu, vertu visko, kas geriausia.

Atkreipkite dėmesį į detales. Atkreipkite dėmesį į paprasčiausius dalykus, kuriuos atliekate kasdien. Mėgaukitės rytinės kavos kvapu ar pajuskite, koks patogus ir šiltas, yra jūsų naujasis megztinis.

Šypsokitės. Tyrimai rodo, kad šypsena ir juokas, padeda jaustis laimingais. Tai gi, net, jei jūsų diena nėra viena iš geriausių, vis tiek šypsokitės.

Išmėginkite, ką nors nauja. Vietoj to, kad kasdien žiūrite TV, išmėginkite, ką nors nauja kiekvieną dieną. Nauja patirtis yra puikus būdas pasijausti geriau ir pasidžiaugti savo sugebėjimais.

Leiskite laiką su žmonėmis, kuriuos mylite. Vienas iš geriausių būdų jaustis puikiai – būti tarp žmonių, kuriuos mylite, ir kurie myli jus.

Pažvelkite į šviesiąją pusę. Gal būt tai nebus lengva, kai jūsų diena nebuvo lengva, bet viskas turi ir gerąją pusę. Pamėginkite būti optimistais. Jei nuolatos mąstysite pozityviai, tai ir jausitės puikiai.

Būkite savimi. Jei jaudinatės, ką apie jus galvoja kiti ar stengiatės būti tuo, kuo nesate, niekada nesijausite puikiai. Priimkite save tokį, koks esate.