default logo

Kaip tapti kūrybiškesniu…

Kai kurie žmonės iš prigimties yra kūrybingi, kai kurie – ne. Dažnai, to net nepajausdami, užsiimame tik tam tikrais kasdieniniais reikalais, pamiršdami, kad kūrybiškumas ir naujos idėjos gyvenime ir darbe padeda tobulėti, plėsti akiratį ir praturtina gyvenimą naujais dalykais. Štai keletas dalykų, kurie gali padėti tapti kūrybiškesniu.

Skaitykite. Net jei nesistengiate buti kūrybingi, skaitymas vis tiek yra puikus dalykas. Tai nuveda jus į naujas vietas ir laikus, supažindina su įvairiais charakteriais ir leidžia veikti jūsų vaizduotei. Skaitymas yra puikus būdas nors kelioms valandoms atitrūkti nuo realybės bei lavinti savo vaizduotę ir kūrybiškumą.

Pasiklausykite naujos muzikos. Dar negirdėtos muzikos klausymas suteiks jums vis kitokią nuotaiką. Įvairių stilių muzika gali suteikti įkvėpimo, kurio jums reikia įgyvendinti naujoms idėjoms.

Stabtelėkite ir pauostykite rožes. Dažniausiai mes vis skubame, pamiršdami nors trumpam stabtelėti ir apsižvalgyti aplink. Kiek įkvėpimo ir naujų minčių gali suteikti gražūs gamtos vaizdai, dalykai, pro kuriuos praeiname kiekvieną dieną, net nepastebėdami jų išskirtinumo ir grožio… Tai gi atraskime nors truputį laiko pasigrožėti aplinkiniu pasaulu, gamta, įvėpti nusostabaus rožių kvapo – visa tai gali įtakoti mūsų kūrybiškumą.

Keliaukite. Naujos vietos – naujos idėjos. Nauji vaizdai, garsai ir net gi kvapai gali nuteikti mus kūrybiškai. Pakalbėkite su vietiniais ir susipažinkite su kiekvienos naujos vietos kultūra. Ir nepamirškite fotografuoti – vėliau nuotraukos gali būti puikus įkvėlimo šaltinis naujoms idėjoms.

Renkitės stilingai. Sunku būti kūrybingu, kai sėdite apsirengę treningo kelnes ir marškinėlius. Skirkite laiko apsirengti stilingai, pasidaryti šukuoseną ir makiažą. Kai esate kūrybingas su savo išvaizda, bus lengviau surasti kūrybingų idėjų ir kituose dalykuose ar darbuose.

Pabėgiokite. Bėgiojimas ne tik puikus sportas, bet ir užsiėmimas, padedantis pamiršti problemas ir atsipalaiduoti bei praskaidrėjus mintims, surasti puikius sprendimo būdus.

Gerkite arbarą. Tai labai atpalaiduoja, padeda mintims skrieti laisvai – naujos idėjos tiesiog pačios užplūs jūsų mintis.

Visur nešiokitės užrašų knygutę. Blogiausias dalykas, kas gali atsitikti, tai užplūdus mintis naujoms idėjoms, atrodo, kad prižadi visa tai atsiminti, tačiau niekur neužsirašius dažniausiai greitai pamiršti. Todėl puikus dalykas visada po ranka turėti užrašų knygutę.

Susitvarkykite savo darbo vietą. Papuoškite ją paveikslais ar rankdarbiais, kurie galėtų jus įkvėpti.

Išmėginkite ką nors nauja. Tai gali būti naujas laisvalaikio praleidimo būdas, naujas maistas ar nauji draugai. Nesvarbus ar tai patiks jums ar ne, tai bus kažkas nauja, kas suteiks jums naujos patirties.