default logo

Natūralios veido kaukės sausai odai

Jei mėgstate natūralius produktus, jums tikrai patiks šios naminės veido kaukės sausai veido odai. Tokių kaukių nauda yra tai, kad jose nėra cheminių medžiagų (ypač tai aktualu, jei jūsų oda yra jautri). Be to dauguma kaukių gali būti pagamintos iš produktų, kuriuos jūs turite savo virtuvėje. Tai gi, jums tai beveik nieko nekainuos. Pateikiame keletą produktų, tinkančių sausai odai.

Avokadas

Avokadas – puikus pasirinkimas veido kaukių gamybai. Jis ypač tinka sausai odai, kadangi jo sudėtyje gausu aliejaus.  Kaukei pagaminti jums reikės pusės avokado, likusią dalį jūs tiesiog galite suvalgyti ir pamaitinti odą iš vidaus.

Avižiniai dribsniai

Tikriausiai kiekvieno virtuvėje galima rasti avižinių dribsnių. Avižinius dribsnius sumalkite ir sumaišykite su trupučiu vandens. Dar galite pridėti medaus ar alyvuogių aliejaus. Avižiniai dribsniai puikiai valo, minkština ir drėkiną odą.

Papaja ir braškės

Dauguma parduodamų kaukių savo sudėtyje turi vaisinių ingredientų. Kodėl gi jums nepasigaminus veido kaukės tiesiog iš vaisių? Keletą braškių sumaišykite su puse papajos ir palepinkite savo sausą odą. Šie produktai ne tik drėkina sausą odą, bet taip pat ją ir stangrina.

Bananai, medus ir avižiniai miltai

Sutrinkinte trečdalį banano, įdėkite du – tris šaukštus avižinių miltų ir įpilkite šaukštelį medaus. Viską išmaišykite. Bananai ir medus turi labai daug vitaminų reikalingų mūsų odai.

Majonezas ir vaikiškas aliejus  

Jei jūs turite abu ingredientus, tai labai paprasta paruošti. Šios kaukės pliusas yra tas, kad ją rekomenduojama naudoti visam kūnui.

Kokosų aliejus

Kokosų aliejus yra puikus natūralus drėkiklis. Jis linkęs kietėti šaltoje temperatūroje, bet šiltose jūsų rankose greitai suminkštėja. Tai įvairiapusis produktas, kuris tinka įvairių tipų odai.

Sviestas

Sviestas gali pasirodyti neįprastas ingredienttas veido kaukei. Bet juk tai tiesiog riebalai. Kartu su medumi ši kaukė puikiai sudrėkins jūsų sausą odą.

Jogurtas ir vitaminas E

Ar jūs naudojate vitamino E kapsules? Jei taip, tai jos taip pat gali būti naudojamos kaukės gamybai. Naudojamas jogurtas turi būti natūralus ir be jokių priedų.