default logo

Puošiame namus – spauda ant drobės

Tiesiog neįtikėtina kokias namų dekoravimo idėjas mums atnešė nuolatinis pramonės technologijos vystymas. Prieš dešimt ar penkiolika metų buvo net sunku įsivaizduoti, jog savo namus galėsime puošti nuotraukomis spausdintomis ant drobės, foto tapetais ar sienų lipdukais. Juk tuomet tikrai ne kiekvienas galėjome sau leisti bėgti besivystančioms technologijoms įkandin. Dabar, kai visos technologinės naujovės yra plačiai paplitę visuomenėje susiduriame su tokiu klausimu – kaip išsaugoti ir estetiškai pateikti svarbiausias akimirkas? Atsakymas gali būti labai paprasta – spauda ant drobės.

Spauda ant drobės – tai unikalus paveikslas iš Jūsų nuotraukos. Tai gali būti ne tik Jūsų ar artimųjų nuotraukos, bet ir Jums mieli vaizdai ar net gi menininkų paveikslų reprodukcijos. Juk kiekvienas norime pasipuošti namus paveikslais, kuriuose užfiksuotos stebuklingos akimirkos, kaip auga mūsų vaikai ir anūkai, akimirka, kai vienas kitam ištarėte taip ar tas momentas, kai jus supo patys brangiausi žmonės.

Nuotraukų šaltinis: bagsoflove.co.uk

Žinoma, nereikėtų per ne lyg įsijausti ir prisispausdinti per daug. Išsirinkti tas kelias pačias brangiausias akimirkas yra labai sunku. Juk atsivertus nuotraukų albumus užplūta tiek atsiminimų, jog net galva susisuka besistengiant ką nors išsirinkti. O galiausiai pagauni save tiesiog besirausiantį tarp nuotraukų ir atitolusį nuo savo pradinio tikslo. Jei norite, kad paveikslai taptų Jūsų namų jaukumo akcentu, viename kambaryje kabinkine vieną arba tris pavekslus.

Trumpai apie paveikslų savybes

Drobės yra patvarios, nes yra pagamintos iš storo audinio. Spauda ant drobės yra atspari vandeniui ir saulės spinduliams. Tačiau atminkite, kad visi daiktai, apšviečiami tiesioginiais saulės spinduliais, palaipsniui blunka. Visos spausdinamos drobės yra aptraukiamos ant medinio porėmio. Taip pat drobės pluoštas gali būti naturalus arba sintetinis.

Jei Jus sudomino idėja papuošti namus paveikslais ant drobės, rašykite mums: info@stilingosidejos.lt. Jūsų pateiktas nuotraukas sumaketuosime ir atspausdinsime pasirinktu formatu.