default logo

Rankų darbo dovanų idėjos

Pastaruoju metu vis didesnio dėmesio sulaukia rankų darbo dovanos. Iš tiesų, rankų darbo dovana reikalauja daugiau laiko ir pastangų, nei nueiti ir nupirkti kažką parduotuvėje. Manau tokios dovanos parodo, kad žmogus jums yra svarbus. Štai keletas idėjų:

Apyrankė. Ar pamenate draugystės apyrankes, kurias pynėte ir dovanojote savo draugams, kai buvote vaikas? Šiuo metu rankų darbo apyrankės taip pat yra labai madingos. Tai gali būti biserio, veltinio, makrame ar kitu būdu pagamintos apyrankės.

Knygų skirtukai. Skaitymas yra vienas popiuliariausių laisvalaikio užsiėmimų. Manau, daug skaitantis žmogus tikrai apsidžiaus gavęs tokią rankų darbo dovaną. Linksmi skirtukai taip pat gali pradžiuginti ir vaikus. Idėjų rasite čia.

Kavos padėkliukai. Juos galite puošti dekupažu, tapyba, užrašais ar lipdukais.

Šaltinis: artfire.comohcrafts.net

Kūno šveitiklis. Populiarėjant natūraliai kosmetikai, tai puiki dovana merginai ar moteriai, kuri rūpinasi savo grožiu. O ir pagaminti tokį šveitiklį visai paprasta. Jums reikės vieno puodelio cukraus arba druskos, vieno puodelio alyvuogių aliejaus ir keleto lašų mėgstamo eterinio aliejaus. Viską sumašykite ir sudėkite į gražų indelį.

Šaldytas naminis maistas. Jei jūsų draugė yra užimta moteris ar jauna mama, tokia dovana tikrai gali ją pradžiuginti. Puiku žinoti, kad šaldytuve gali rasti greitai paruošiamo maisto. Kiekviena moteris bus dėkinga už tokią dovaną.

Žvakės. Parduotuvėse galite įsigyti priemonių žvakių gamybai arba žvakių paruoštų dekoravimui. Žvakes galite dekoruoti sausais auglais ir gėlėmis, stiklinėmis ar veidrodinėmis mozaikomis, bambuko ar cinamono lazdelėmis. Labai gražios ir spalvingos žvakės gaminamos iš spalvotų vaško miltelių arba murano stiliumi iš kontrastingų vaško lapų. Taip pat galite panaudokite įvairius eterinius aliejus, kurie padės sukurti išskirtinį žvakių aromatą.