default logo

Ruošiamės Helovinui

Daugelyje šalių nuo seno švenčiančių Heloviną svarbi tradicija yra ne tik persirengimas kraupiais personažais, bet ir šventinė vakarienė, kurios metu patiekiami tradiciniai Helovino patiekalai. Pyragas ar duona yra vienas iš pagrindinių šventės ritualinių patiekalų. Įvairūs pyragai patiekiami ne tik namiškiams, bet ir lauke prieš einant miegoti paliekama pyrago gabalėliai, kad sielos galėtų taip pat švęsti ir suteiktų namiškiams sėkmės.

Helovinas jau beveik čia pat, ir jei esate neabejingi šios šventės tradicijoms, metas pradėti ruoštis: papuošti namus ir dekoruoti šventinį stalą.  Jei dar neapsisprendėte, kaip surengti originalią šventę namuose, mes bandėme surinkti keletą Helovino idėjų, kurias nesunkiai galite įgyvendinti patys, siekiant sukurti tobulą Helovino atmosferą.

Čia mes pateiksime keletą idėjų, kaip originaliai galite dekoruoti pagrindinį Helovino atributą – moliūgą ir papuošti šventinį stalą bei namus siekiant sukurti savo namuose šiltą ir jaukią Helovino atmosferą, dvelkiančią spalvingu rudeniu.

Nuotraukų šaltinis: marthastewart.com

Nuotraukų šaltinis: topdreamer.com