default logo

Dovanų idėjos Valentino dienai

Užsiėmimai. Padovanokite sau ir savo antrai pusei užsėmimus dviems, tokius kaip šokiai, joga ar vyno degustacija.

 

Masažo dovanų kuponas. Tai yra romantiška, nemokama, ir tam sunku atsispirti, jei tai atliksite jūs. Jums tereikia psirūpinti patalpa ir masažo priemonėmis bei sukurti įdomų masažo dovanų kuponą, kurį įteiksite savo mylimajai/am.

Rašykite mums  info@stilingosidejos.lt,  jei norite įsigyti tokį dovanų kuponą.

Atvirukas, meilės laiškas, eilėraštis ar daina. Nusiųsk atviruką elektroniniu paštu ar sukurkite rankų darbo atviruką, parašykite meilės laišką, eilėraštį ar dainą ir įteikite kvapniame voke.

 

Nuotraukos. Su nuotraukomis galime surasti labai daug idėjų dovanoms. Tai gali būti rankų darbo rėmelis su nuotrauka, užsklanda kompiuteriui, sukurta iš jūsų nuotraukų, ar rankų darbo (skrebinimo) foto knyga, įamžinanti nuostabiausias akimirkas drauge.

Rankų darbo šokoladas. Tai gali būti įdomūs saldainiai iš specializuotos šokolado kratuvėlės ar jūsų pačių pagaminti saldainiai įpakuoti orginalioje dėžutėje.

 

Butelis vyno, taurės ir įdomaus pokalbis. Butelį galite dekoruoti personalizuotomis etiketėmis ar kitaip išpuošti. Taip pat galite pasigaminti tik šiai progai skirtas taures – jas išgraviruoti ar išpiešti stiklo dažais.

Romantiška išvyka. Suorganizuokite išvyką į dar neaplankytą vietą.

Romantiška vakarienė. Paruoškite ypatingą vakarienę – gražiai paserviruokite stalą, parinkite dar neragautus patiekalus ir gėrimus.

 

Romantiški lovos užvalkalai ar mielos pagalvėlės. Planuojate praleisti dieną lovoje? Pasirūpinkite, kad tai būtų komfortiška ir romantiška.

Štai kokias pagalvėles Valentino dienai siūlo www.aliexpress.com