default logo

Veido odos valymas medumi

Jau nuo senų laikų medus yra naudojamas odai gydyti bei puoselėti. Jis turi antibakterinių, raminančių ir gydomųjų savybių. Dėl gydomųjų savybių jis ypač naudingas spuoguotai odai. Medus taip pat minkština ir drėkina odą. Medus gali būti naudojamas kaip veido valiklis, šveitiklis arba veido odos kaukė.

Odos valymas medumi: šaukštą medaus paskirstykite ant sauso veido bei lūpų. Palaukite apie 2 minutes ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Odos šveitimas medumi: prieš procedūrą švariai nuplaukite ir nusausinkite veidą. Pamažu ištepkite visą veidą medumi ir švelniai įtrinkite jį į odą. Trinkite tol, kol oda pasidarys sausa. Tuomet paimkite rankšluostį, pamirkykite jį karštame vandenyje ir uždėkite ant veido. Švelniai sudrėkinkite ir pamasažuokite odą. Pabaigus masažuoti palaukite, kol veido oda nudžius. Toks valymas pašalina negyvas odos ląsteles bei pagerina veido kraujotaką.

Veido odos kaukė: ant švariai nuplautos ir nusausintos veido odos užtepkite sluoksnį medaus. Palaukite 10 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu.