default logo

wedding_06

Vestuvinė atributika spalvingoms akimirkoms

Vestuvių atributika spalvingoms akimirkoms. Papuoškite savo šventinį stalą saldainiais, šokoladais supakuotais į šventines etiketes, sukurtas būtent Jums – su Jūsų nuotraukomis ir vardais. Pavaišinkite svečius ar jiems padovanokite gėrimų puoštų spalvingomis personalizuotomis vestuvinėmis etiketėmis. Vestuviniai laikraštukai, diplomai, padėkos raštai, įsakymai ar priesaikos pagyvins Jūsų šventę ir pradžiugins jaunuosius bei svečius.

Išskirinę atmosferą ir nuotaiką sukurs medinės dekoracijos. Gaminame medinius inicialus, stalo numerius ir dekoracijas. Visi gaminiai pagal Jūsų poreikius. Nenorite rinktis, tai ka naudoja kiti? Sukursime būtent Jums skirtas dekoracijas ir stilių.

 

Pas mus galite įsigyti:

Vestuvinius kvietimus

Vestuvės yra graži ir iškilminga šventė Jums ir Jūsų svečiams. Laikas iki vestuvių dažniausiai kupinas jaudulio ir nerimo planuojant savo šventę bei stengiantis apgalvoti kiekvieną detalę, kuri suteiktų Jūsų ilgai planuotai dienai džiaugsmo, grožio bei išskirtinumo. Vienas pirmųjų vestuvinių akcentų, nusakantis Jūsų artėjančio šventės stilių bei tematiką – kvietimas. Tai labai svarbi Jūsų šventės detalė, nes kvietimas pirmasis informuoja artimuosius ir draugus apie Jūsų ypatingą dieną. Norėdami išlaikyti vientisą šventės stilių pasirūpinkite stalo kortelėmis ar kitais spaudiniais derančiais su Jūsų pasirinktu kvietimo dizainu. Mes siūlome spausdintus kvietimus, gaminamus pagal individualų užsakymą, t.y. mūsų tinklapyje esantys kvietimų pavyzdžiai gali būti koreguojami pagal Jūsų individualius poreikius. Jei yra galimybė pakeičiamos spalvos, tekstas esantis ant viršelio. Taip pat vidiniame atvertime įterpiamas Jūsų kvietimo tekstas, paliekant eilutę kreipimos vardams surašyti. Vestuvių kvietimai spausdinami ant dekoratyvinio žėrinčio popieriaus „Gold Dust“. Kvietimų į vestuves etiketas
  • Kvietimas į vestuves rašomas trečiuoju asmeniu ir siunčiamas likus 1,5 – 2 mėnesiams iki sutuoktuvių.
  • Jei svečių prašoma pranešti apie dalyvavimą vestuvėse, tai jie turėtų padaryti likus 2-3 savaitėms iki šventės.
  • Sutuoktiniams rašomas bendras kvietimas. Jei pora turi vaikų iki 18 metų ir jie yra kviečiami į vestuves, kvietime rašoma šeimos pavardė arba išvardijami visi asmenys. Pirmiausi įvardijami tėvai, po to – vaikai.
  • Vyresniems nei 18 metų vaikams, net jei jie gyvena su tėvais, turėtų būti siunčiamas atskiras kvietimas į vestuves.
  • Jei kviečiama nevedusi pora,kvietimas į vestuves įteikiamas kiekvienam asmeniui atskirai.
Artimiausiems svečių kvietimai paprastai įteikiami asmeniškai, bet šiek tiek toliau gyvenantiems asmenims yra visiškai priimtina kvietimus siųsti paštu. Prie vestuvių kvietimo taip pat galite pridėti patvirtinimo kortelę ir voką su pašto ženklu bei atgaliniu adresu, kuria vėliau svečiai praneštų apie savo atvykimą ar nebuvimą.  

Kvietimų tekstų į vestuves pavyzdžiai

Kvietimas į vestuves Nr 1.

Šiam džiaugsmui niekas neprilygsta.

Diena kai pildosi svajonės…

Ar galėtų būti didesnė laimė, viltis ir pasitikėjimas?

Šiandien pradėsime kurti gyvenimą, kuriame bus viskas,

Ko nebūtume galėję pasiekti po vieną.

…………………………………………………………….

Maloniai kviečiame būti kartu su mumis, kai vienas kitam prisieksime amžiną meilę.

Santuoka bus laiminama šių metų liepos 1 d., 12 val. ……………………………………………. bažnyčioje. Šventė tęsis sodyboje „Sodžius“. Pobūvio pradžia 18 val.

Dovanas ketiname išsirinkti patys – taip sumažinsime rūpesčių Jums.

Būtų malonu, jei apie savo apsisprendimą praneštumėte likus

2 savaitėms iki sutuoktuvių telefonu 8 655 60000.

Laimingi ir įsimylėję Vardas ir Vardas

Kvietimas į vestuves Nr 2.

Santuoka – tai tiltas nuo įsimylėjimo iki tikrosios meilės.

Ligi šiol gyvenome kiekvienas sau, dabar būsime vienas kitam.

 

…………………………………………………………….

Maloniai kviečiame Jus atvykti ir kartu atšvęstimūsų apsisprendimą visą gyvenimą būti kartu.

Santuoka bus laiminama šių metų liepos 1 d., 10 val. ……………………………………………. bažnyčioje.

17 val. kavinėje „Deivina“ kviečiame kartu pasidžiaugti mūsų bendro gyvenimo pradžia.

Dovanas ketiname išsirinkti patys – taip sumažinsime rūpesčių Jums.

Būtume dėkingi, jeigu apie dalyvavimą pranešite iki liepos 1 d.telefonu 8 655 60000.

Laimingi ir įsimylėję Vardas ir Vardas

Kvietimas į vestuves Nr 3.

Mudviejų vestuvių diena…

Tai ypatinga diena. Mudviejų šventė.

Mudviejų namai. Laimė bendra.

…………………………………………………………………………..

kviečiame Jus dalyvauti mūsų sutuoktuvese šių metų liepos 1 d., 12 val. ……………………………………………. bažnyčioje.

Šventinio pokylio pradžia18 val. sodyboje „Malūnas“.

Būtume dėkingi už dovanas kurios nedūžta, nesiglamžo,

nelūžta ir yra laisvai konvertuojamos Europos šalyse. Apie dalyvavimą prašytume pranešti iki liepos 1 d. telefonu 8 655 60000.

Laimingi ir įsimylėję Vardas ir Vardas

    Saldainių, šokolado ar mažų šokoladukų popieriukus Šventiškai supakuoti saldainiai ar šokoladas, ne tik papuoš Jūsų vestuvinį vaišių stalą, bet taip tai gali būti puiki atsiminimo dovanėlė vestuvių svečiams. O maži šokoladukai gali būti naudojami ir kaip stalo kortelių alternatyva. Saldainių bei šokoladų popieriukai gali būti gaminami su nuotrauka arba be jos, uždedant Jūsų pageidaujamą tekstą. Taip pat esant poreikiui galima pakeisti pasirinkto maketo fono spalvą. Šokolado ir mažų šokoladukų popieriukai gaminami pagal pasirinktus saldainių popieriukų šablonus.  

Šampano, degtinės ir kitų gėrimų butelių etiketes

Personalizuotos vestuvinių butelių etiketės gražus šventinio stalo akcentas. Etikečių dydis, fono spalva bei tekstai gali būti koreguojami pagal individualius Jūsų poreikius.   Vestuvių laikraštukus / žurnaliukus Vestuvių laikraščiai dažniausiai įteikiami svečiams pertraukėlės metu, kai nėra bendros veiklos ar tiesiog  norima atsipalaiduoti. Laikraštuko turinys: Pagrindiniame puslapyje paprastai skelbiama dienos najiena, t.y. vestuvių data bei kur vyksta vestuvės. Sveikinimas jaunavedžiams. Kituose puslapiuose pateikiamas interviu, informacija apie jaunuosius, įsakymai, pasižadėjimai, priesaikos, patarimai jauniesiems, tolimesnis jaunųjų gyvenimo planas, vestuvių metinių sąrašas, vestuvių papročiai ir prietarai ir kt. Paskutiniuose puslapiuose rasite horoskopus, skelbimus, vestuvių orų prognozę, linksmus posakius bei anekdotus. Taip pat galima įterpti ir kitą Jums svarbią informaciją ar nuotraukas, t.y. pakoreguoti laikraštukus pagal Jūsų pageidavimus: įdėti jaunųjų dosjė, poros nuotraukas iš vaikystės/jaunystės,  meilės/susipažinimo istoriją,  foto galeriją iš jaunųjų gyvenimo iki vestuvių, artimųjų nuotraukas ir sveikinimus. Jei užsakote laikraštuką jaunavedžiams kaip dovaną, galima paskutinį puslapį palikti tuščią ir paskirti jį svečių palinkėjimams surašyti.