default logo

Vestuviniai saldainių popieriukai

Šventinis vestuvių stalas dažnai pasižymi saldumynų gausa. O, kad jis būtų spalvingesnis ir originalesnis, siūlome saldainius ar šokaladus supakuoti į linksmus, personalizuotus saldainių popierėlius.

Saldainių popierėliai pagaminami per 2-3 d.d. nuo maketo suderinimo ir sąskaitos apmokėjimo.

Užsakykite     Teiraukitės    Dalinkitės    

Saldainių popierėliai spausdinami ant 135 g kreidinio blizgaus popieriaus A3 formatu. Ant vieno lapo telpa 15 vnt. popierėlių, todėl užsakymų popierėlių kiekis turi dalintis iš 15.

Vestuviniai saldainių popierėliai tinka saldainiams „Meška šiaurėje“, „Ananasas“ ir pan. Kadangi šie saldainiai parduodami pakuotėse be folijos, vyniojant juos į šventinius saldainių popierėlius, rekomenduojama pirmiausia suvynioti į foliją. 

Pateikti šablonai gali būti koreguojami, t.y. gali būti gaminami su nuotrauka arba be jos, keičiamas tekstas ar kt. Taip pat pagal pasirinktą maketą galima pagaminti popierėlius šokoladams, etiketes buteliams, korteles žaidimams ar palinkėjimams, diplomus ar kt.

30 vnt.  60 vnt. 90 vnt. 120 vnt. 150 vnt. 180 vnt.
2.90 € 5.50 € 8.00 € 10.00 € 12.00 € 14.00 €

Vieno maketo paruošimas kainuoja 1.50 €.

Maketų pavyzdžiai:

Kaip užsakyti: 1. Užsakymai pateikiami ir derinimai elektroniniu paštu info@stilingosidejos.lt 2. Išsirinkite saldainio popierėlių maketą ir parašykite jo kodą. 3. Atsiųskite nuotrauką, norimą informaciją (vardą, datą, savo tekstą ant galinės pusės, jei nepatinka esamas). 4. Saldainių popierėliai tinka vafliniams saldainiams („Fortūna“, „Baltoji meška“ ir pan.). Išmatavimai 95×81 mm. 5. Taip pat galime pagaminti popierėlius kitokio dydžio saldainiams (pvz. „Nomeda“). 6. Nurodykite pristatymo informaciją: Paštu – 2 (reikalingi duomenys – vardas pavardė, adresas, pašto kodas).

 

Turite klausimų? Teiraukitės el. paštu: info@stilingosidejos.lt