Vartomi fotokalendoriai 2023 metams

 

12 lapų + viršelis.
A4 ir A3 formato fotokalendoriai.
Su 1 – 3 nuotraukomis lape.

Pagaminame per 3-5 darbo dienas.

Storas blizgus popierius!

Profesionali kokybė.

 

Asmeniniai fotokalendoriai 2023 m.

Skaičiuokite laiką spalvingai!

Dienos bėga kur kas greičiau, nei mes norėtume. Kartais sunku susekti akimirkas, kurios dideliais žingsniais peršoka nuo Rugsėjo 1-sios šventės link Kalėdų, o vėliau dar vienas didelis žingsnis ir štai minimos Mamos ir Tėčio dienos. Nuolatos žiūrėdami į kalendorių, mes net nesusimąstome, kad jis fiksuoja mūsų akimirkas. Juk taip dažnai kalendoriuje pažymime pačias svarbiausias gyvenimo datas: gimtadienius, vardadienius, krikštynas ir darbus, kuriuos privalome atlikti. Įsigijus nuotaikingą fotokalendorių 2023 metams, kuris bus puoštas Jūsų bei artimų žmonių nuotraukomis – žvilgtelėjimai į jį taps kur kas malonesni.

 

Kalendorių 2023 m. gamybos kainos (maketavimas įskaičiuotas)

Dydis / kiekis1 vnt.        /       2 vnt.3-4 vnt.5-9 vnt.10-19 vnt.nuo 20 vnt.
A412.00 €   /   po 10 eur 8.00 €7.00 €6.00 €5.00 €
A315.00 €   /   po 13 eur 11.00 €9.00 €8.00 €7.00 €

 

Asmeniniai fotokalendoriai 

[/column]

Siūlome įsigyti kokybiškus 13 lapų vartomus fotokalendorius. Kiekvienas fotokalendoriaus mėnesis puoštas Jūsų pasirinkta nuotrauka ar net keliomis nuotraukomis. Fotokalendorius 2022 metams gali būti fantastiška dovana gimtadienio, krikštynų ar vestuvių proga. Žinoma, tai taip tap nuostabi Kalėdinė dovana. Dovanokite draugams ir artimiesiems fotokalendorių su smagiausiomis Jūsų gyvenimo akimirkomis. Fotokalendorius 2022 metams – tai ne tik kalendorius, kuris žymi besikeičiančias dienas, tačiau taip pat ir simbolis, kuris rodo, kad kiekviena diena, kuomet mus supa mylimi žmonės, yra labai svarbi.

13 lapų vartomi fotokalendoriai gaminami iš kokybiško blizgaus popieriaus, tad nesiglamžo, nesiplėšo. Dėl aukštos kokybės priemonių – neblunka dažai, tad fotokalendorius gali būti kabinamas ir saulės atokaitoje. Fotokalendoriai spausdinami profesionaliu pramoniniu skaitmeniniu spausdintuvu, todėl fotokalendoriaus spaudos kokybė ypač aukšta. Pagrindinis fotokalendoriaus viršelis dažniausiai puošiamas asmens, kuris gaus kalendorių, nuotrauka. Visuose kituose fotokalendoriaus lapuose siūlome pasirinkti fotografijas, kuriose įamžinti svarbiausi ir jam patys artimiausi žmonės. Fotokalendorius 2022 metams su Jūsų nuotraukomis sumaketuosime mes, todėl Jums patiems nereikės gaišti laiko ir dėti pastangų norint suprasti ir parengti maketus patiems online būdu, kaip siūlo daugelis fotokalendorių gamintojų. Nuotraukas už papildomą mokestį galime pašviesinti, kiek įmanoma pakoreguojame jų ryškumą, kad fotokalendorius iš ties būtų kokybiškas ir džiugintų Jus ir Jūsų artimuosiu visus ateinančius metus. Fotokalendoriuose taip pat už papildomą mokestį galime sužymėti Jums svarbias datas – gimtadienius, vestuvių metines ir kt. Tad fotokalendorius Jums primins ir neleis užmiršti pasveikinti svarbių žmonių su svarbiomis šventėmis. Fotokalendorius 2022 m. galite užsakyti A4 arba A3 formatu. Horizontalūs fotokalendoriai su Jūsų nuotraukomis gaminami tik A4 formatus. Vertikalūs fotokalendoriai su Jūsų nuotraukomis gaminami ir A4 ir A3 formatu.

Plakato tipo kalendoriai (A4/A3 formatas):

Maketo paruošimas kainuoja 2 eur. Maketo parengimas su 12 nuotraukų – 4 eur.

A4 formato kalendorių spaudos kaina: 

1 vnt spaudos kaina 1 eur.

Užsakant daugiau nei 10 vnt – po 0.80 eur

A3 formato kalendorių spaudos kaina: 

1 vnt spaudos kaina 2 eur

Užsakant daugiau nei 10 vnt – po 1.60 eur

Teiraukitės el. paštu: info@stilingosidejos.lt

Kita unikali kalendoriaus galimybė – fotokalendorius – plakatas. Fotokalendoriai – plakatai 2022 metmas gali būti tiek A4, tiek A3 dydžio. Jeigu norite, kad fotokalendroius – plakatas, kaip dovana, atrodytų įspūdingesnis – rekomenduojame, žinoma, rinktis didesnį fotokalendorių. Fotokalendoriaus – plakato pagrindą sudaro ne tik 12 mėnesių su dienomis, tačiau ir Jūsų pasirinkta ir mums atsiųsta nuotrauka. Pamirškite tradicines dokumentų nuotraukas, kurios gal net kiek nuobodžios. Išrinkite nuotrauką, kur fotokalendoriaus – plakato gavėjas yra laimingas, „pagautas“ akimirkoje, kurią tikrai verta pasikabinti ant savo namų sienos. Galiausiai, galime sukurti nuotraukų koliažą, tad jeigu negalite pasirinkti, kuri Jums tinka labiausiai – siųskite visas ir mes ką nors sugalvosime.

Šis fotokalendorius – plakatas puiki dovana ne tik artimiesiems, tačiau ir verslo partneriams arba darbuotojams. Nuostabi idėja įamžinti savo darbuotojus ir Kalėdų proga padovanoti fotokalendorius, kuriuose kiekvienas galės atrasti save. Taip parodomas asmeniškumas, o juk meilė ir yra svarbiausias jausmas mūsų gyvenime.