Gėrimų etiketės vaikų gimtadieniams

Ko labiausiai norėjome, kuomet buvome vaikai? Taip – suaugti. Nors švenčiant vis daugiau gimtadienių noras ir mažėja, tačiau vaikučiai svajoja apie savarankišką gyvenimą ir intensyviai kopijuoja savo tėvelius. Surengti gimtadienio vakarėlį – būtina! Vaikiški gimtadieniai tai ne tik pramoga. Tai mažojo pirmieji žingsniai link savarankiškumo, atsakomybės bei draugų rato formavimo. Vaikui gimtadienio vakarėlis yra toks pat svarbus, kaip bene suaugusiam žmogui vestuvės. Viskas turi būti apgalvota, suderinta, apskaičiuota…

 

 

 

 

Etiketės spausdinamos ant lipnaus popieriaus. Etiketes išsikirpti turi pats klientas.

Vieno maketo paruošimas kainuoja 1.45 €.

Etikečių spaudos kainos: 

4 vnt.  8 vnt. 12 vnt. 16 vnt. 20 vnt. 24 vnt.
1.75 € 3.40 € 4.90 € 6.00 € 7.00 € 7.70 €

Vienas svarbiausių dalykų vaikiško gimtadienio metu – maistas ir gėrimai. Kuo patiekalų daugiau ir kuo jie skanesni – tuo ir vaikučiai bus laimingesni. Tiesa, reikia nepamiršti, kad gimtadienio stalas taip pat turi būti dekoruojamas, puošiamas. Vaikiškos gėrimų etiketės – išskirtinis būdas papuošti stalą! Pagal individualius poreikius maketuojamose etiketėse gali būti vaizduojama būtent tai, kas Jums atrodo tinkamiausia. Jeigu norite, kad jubiliatas pasijustų dėmesio centre – tiek limonado, tiek vaikiško šampano buteliukus galima puošti mažojo nuotrauka bei skaičiumi, kurį jis perlipo gimtadienio dieną. Taip pat galima skirtingus butelius dekoruoti vaikučio draugų nuotraukomis. Tuomet pasibaigus vakarėliui kiekvienas iš gimtadienio galės išeiti su limonado buteliuku, kuris bus papuoštas jo pačio nuotraukyte!

O jeigu Jūsų vaikutis labai mėgsta kokį pasakų personažą, herojų arba gyvūną, kurį norėtų pamatyti ant butelaičių – vaikiškos gėrimų etiketes vėlgi Jums puikiai tiks. Svarbiausia, kad užsakovai turi patys gautus lipdukus užsiklijuoti ant butelio, taigi tai gali būti darbelis, kurį paliksite vaikui. Juk taip dažnai jie noriai siekia padėti atlikti pasiruošimo darbus, o mes, nuobodūs suaugusieji, neleidžiame. Lipdukų klijavimas – puikiai vaikučiui tinkantis darbelis! Mažasis savo draugams ir kitiems svečiams galės pasakoti, kaip prisidėjo prie savo gimtadienio vakarėlio organizavimo.

Gimtadieniai yra tos šventės, kurias vaikai prisimena praėjus ilgiems metams. Kartais mažiausios smulkmenos geba labiausiai atskleisti tėvelių meilę bei siekį duoti jiems viską ko geriausia.