default logo

Atnaujiname virtuvę be remonto

Šaltasis metų laikas yra pats metas atsinaujinti namus. Juk pailgėjus vakarams vis daugiau laiko praleidžiame namuose. Daiktai, kurių anksčiau net nepastebėdavote pradeda maišytis po kojų. Ir pamatome vis daugiau nusibodusių ar nusidėvėjusių interjero elementų, kuriuos norėtume pakeisti. Yra gausybė variant,ų kaip atnaujinti interjerą, nedarant remonto – svarbiausia pradėti nuo smulkmenų.

Atnaujinkite interjerą ir pajausite, kaip virtuvėje praleidžiamas laikas tampa vis malonesnis.

1. Jei virtuvės lentynose yra užsibuvusių ir nebenaudojamų daiktų – paslėpkite juos, kad nesimaišytų ir nebadytų akių. Lentynas galite papuošti kuo nors spalvingu. Tam puikiai tiks Jūsų spalvingų lėkščių, puodelių ir vazelių kolekcijos kompozicija. Papuoškite lentynas taip, kad džiugintų širdį. Na, o jei tokių neturite, galbūt susigundysite tokias pasikabinti?

 

2. Pakeiskite virtuvės baldų spalvą. Būkite drąsūs ir kūrybingi. Pasirinkite Jums mielas spalvas. Baldų spalvas galite pakeisti labai paprastai, tam Jums reikės specialios plėvelės. Jei raštuoti ir spalvoti lipdukai baldams Jums primena senelių naudotas “klijonkes” galite rasti didelį matinių ir blizgių spalvų pasirinkimą.

Na, o kam kyla klausimų, kaip viską apklijuoti, galiu patarti naudoti muiluotą vandenį ir purškiklį. Tam geriausiai tinka skystas vaikiškas muilas, nes jis yra nešarmingas. Receptas: 0,5 l vandens ir vienas muilo išspaudimas per dozatorių. Atskirkite lipduka nuo pagrindo, lipnią pusę išpurškite muiluotu vandeniu ir pridekite prie spintelės. Dabar telieka tik išlyginti raukšles ir kietu švelniu daiktu išbraukti vandenį iš po lipduko, tam galite panaudoti ir nedidelę pjaustymo lentelę įvyniotą į popierinį rankšluostį.

3. Pakeiskite pabodusias durelių ir stalčių rankenėles – tai juk vieni juokai. Jos, kaip naujas aksesuaras Jūsų drabužiams, akimirksniu atnaujina interjerą ir suteikia jam naujo žavesio.

4. Nauja vieta užrašams. Paprastas tačiau labai praktiškas sprendimas. Tai leis patogiai ir visiems matomoje vietoje užrašyti svarbią informaciją, o mažiesiems bus puiki vieta atskleisti savo talentą.  Tam Jums reikės tik nusipirkti specialios lipnios plėvelės, kuri yra skirta rašymui su kreida. Užklijavimo technika tokia pati, kaip aprašyta antrame punkte.

5. Nauji baldų aksesuarai. Ar kada nors pagalvojote, jog suteikti naują išvaizdą baldams yra labai paprasta. Tiesiog pakeiskite virtuvinio stalo kojas naujomis, o spintelių kampuose priklijuokite dekoratyvinius ornamentus iš medžio, plastiko ar putoplasto.