default logo

Etiketės virtuvėje

Tikrai nedrįsčiau teigti, jog etikečių klijavimas virtuvėje yra būtinybė, juk žinote, ką į kurį indelį supylėte ir kaip atrodo mėlynių ir juodųjų serbentų uogienės stiklainiai. Bet, ar šiuos stiklainius atskirsite praėjus trims mėnesiams? Nesakau, jog kalbu iš asmeninės patirties, bet juk žinote – visko pasitaiko.

Tokių etikečių užklijavimas ant stiklainių ar birių produktų indų ne tik neleis užmiršti, kas kur sudėta, bet ir palengvins Jūsų buitį. Ypač, jei į virtuvę sugalvos užklysti vyras.

Šias etiketes nesunkiai galima pasigaminti patiems. Tam Jums reikės bent minimalių darbo grafinėmis pragramomis įgūdžių, spausdintuvo ir dvipusės lipnios juostelės. Taip pat labai svarbu yra išanksto sugalvoti, kaip viską darysite. Žinoma, niekada nepagaminsite taip, kaip suplanavote, nes gamybos metu prasideda kūrybinės improvizacijos. Nesvarbu, kad galutinis rezultatas bus ne toks, kaip supanuotas iš pradžių, bet pradėti dirbti su tuščiu dokumentu ir nežinoti, ko norite, gali būti būti daug sunkiau.

Štai keletas idėjų iš interneto platybių:

Šaltinis: ellinee.com

Šaltinis: etsy.com

Šaltinis: designersblock.blogspot.com