Date:21 liepos, 2016

Gimtadienio atributika vaikams

Kuo labiau senstame, tuo labiau nenorime minėti savo gimtadienio. Tiesa, tik garsiai taip sakome, o gyliai širdyje svajojame, kad artimieji mus pasveikintų, palinkėtų gražių metų bei padėtų tą dieną jaustis ypatingai. Gyliai širdyje mes visi esame vaikai ir norime dėmesio, kuris gimimo dienos proga mus apgaubia savo skraiste.

Suaugusių gimtadieniai labiau oficialūs, išlaiko kiek šaltesnį toną, santūrus. Tuo tarpu vaikučių diena – ypatinga ir išskirtinė. Kiekvienas tėvelis turi jausti atsakomybę vaiko gimtadienį paversti unikalia diena nunešančia mažylį į jo svajonių šalį. Juk tokios šventės ir yra gražiausi mūsų vaikystės prisiminami leidžiantis sakyti, jog vaikiškos dienos buvo geriausios gyvenime.

Suorganizuoti vaikišką gimtadienį – atsakingas ir rimtas darbas. Trumpai pateiksime planą, kuris padės pasirūpinti, kad puikiausia metų diena vaikučiui prabėgtų sklandžiai!

  1. Vaikiški kvietimai. Pakviesti vaikučio draugus kartu su tėveliais galima labai originaliai ir tam padės unikalūs vaikiški kvietimai. Juose detaliai surašykite pačią svarbiausią informaciją: kur, kada vyks gimtadienis ir ką reikėtų atsinešti. Mergaitės labai mėgsta temines šventes, kuriose dažniausiai dominuoja princesių tema.
  2. Pramogos. Vaikučių fantazija yra beribė, tad net ir paprasčiausia dėžė jiems gali būti labai unikalus žaislas. Visgi, pasirūpinti gimtadienio pramogomis – būtina. Jeigu norite, kad nepažįstami vaikučiai greičiau surastų bendrą kalbą – etiketės su vardais padės susidraugauti. Taip pat šalia vardo vėliau galima parašyti ir pravardę, kurią sugalvos šventės dalyviai. Juk taip šaunu, kuomet vakarėlyje dalyvaus ne Lukutis, Tomukas arba Akvilytė, o Meškulis, Gražuolė ir Rausvaskruostis. Taip pat gelbsti ir žaidimų kortelės, kuriose paaiškinama, kas kokią rolę šventės metu turės užimti.
  3. Maistas. Aktyviai judėdami mažieji tikrai išalks. Puikiai tiks švediško tipo stalas ant kurio bus lengviausiai pasiimamas ir skanus maistas! Picos, vegetariški hamburgeriai ir kiti skanumynai – retas malonumas, tad gimtadienio proga palepinti vaikučius būtina. O saldainiukus, kurie labiausiai traukia vaikus, įvyniokite į originalius popieriukus! Specialūs popieriukai ne tik bus puikus prisiminimas, tačiau ir mokomoji priemonė! Popieriukai gali būti puošti įvairiausiais eilėraštukais, kuriuos gimtadienio metu mažieji turės išmokti. O jeigu dar už tai gautų prizą!.. Taip pat stalui dekoruoti reikalingos ir stalo kortelės. Ne tik dėl grožio, tačiau ir siekiant supažindinti tėvelius iš kokių maisto produktų kiekvienas patiekalas yra pagamintas. Juk nesinori, kad kokiam riešutui alergiškas vaikas susirgtų gimtadienio metu.
  4. Lauktuvės. Išleisti tuščiomis svečių iš gimtadienio vakarėlio negalima. Vardiniai saldainiai – puiku dovanėlė. Taip pat galima sukurti gimtadienio laikraštukus vaikams bei suaugusiems. Juose gali būti talpinama informacija apie jubiliatą ir tuo pačiu svečius, kurie yra svarbiausi žmonės jo gyvenime. Laikraštukai gali būti įteikiami išeinant arba juos galima padovanoti po kokios savaitės, kai būsite atspausdinę ir nuotraukų iš vakarėlio.
  5. Visas dėmesys – Jūsų vaikučiui. Svarbiausia, kad gimtadienio dieną jubiliatas jaustųsi pamalonintas ir suvoktų, kad visas dėmesys yra skiriamas tik jam. Naudingos palinkėjimų kortelės, kuriose svečiai gali rašyti gražiausius žodžius šventės kaltininkui. Praėjus ilgiems metams tai bus neįkainojamas prisiminimas, kuris vėl ir vėl leis vaikui sugrįžti mintimis į vieną šauniausių dienų jo gyvenime.

 

Surengti puikų gimtadienį – sunkus darbas. Jeigu norite, kad šventės dieną nekiltų rūpesčių – svarbiausia apgalvoti visas smulkmenas ir susidarius sąrašą tikslingai juo sekti. Tuomet mažasis už šventę atsidėkos stipriu stipriu apkabinimu!