Date:22 balandžio, 2016

Krikštynų laikraštukai

Krikštynos – tai šventė, kurios metu kartais tiesiog nesuspėjama išsakyti visų gražių žodžių skirtų šventės dalyviams, padėkų ar pastebėjimų, tad kodėl viso to nesudėjus į krikštynų laikraštuką? Tai – ne tikpuikus būdas šventinei nuotaikai sustiprinti, bet ir ideali galimybė išreikšti gražiausius žodžius svečiams, o taip pat paįvairinti šventę nuotaikingais įsakymais, kurie gali būti skirti tėveliams, seneliams ar krikšto tėvams, pristatyti svarbiausio šventės dalyvio – krikštuko (-ės) tam tikrus gyvenimo momentus. Maža to, toks laikraštukas gražiausius prisiminimus saugos dar ilgai ilgai…

Galite rinktis vieną iš daugelio krikštynų laikraštukų maketų. Laikraštukąsumaketuoti galite ir patys  – tokiu atveju mums beliks tik jį atspausdinti. Puikiai kokybei išgauti – naudojamas blizgus popierius.

Laikraštukai gali būti įvairaus puslapių skaičiaus: 4, 8, 12 ar net 16. Kuo daugiau norite papasakoti, pasakyti, perduoti, nuotraukų pateikti, tuo didesnis turėtų būti laikraštuko puslapių skaičius. Kuo daugiau laikraštukų užsakysite, tuo mažesnė bus spaudos kaina.

Jūsų patogumui laikraštukus sulenksime pusiau bei susegsime kabėmis – tai ne tik užtikrins, kad ir po daugelio metų nebus prarastas nei vienas spaudinio puslapis, bet ir suteiks galimybę patogiai jį skaityti.