default logo

Medaus nauda odai

Medus vertingas ne tik saldinant arbatą ar gydant gerklę, bet jis taip pat turi daugybę kitų naudingų savybių. Jei ieškote natūralių būdų, kaip pagražinti savo odą – išmėginkite medų.

Medus padeda apsaugoti odą. Natūralus medus savo sudėtyje turi antioksidantų ir antimikrobinių savybių, padedančių apsaugoti odą nuo žalingo aplinkos poveikio, gydyti žaisdeles, kovoti su odos infekcijomis.

Medaus drėkinamosios savybės, manau, tikrai yra žinomos. Medus atgaivina ir drėkina net sausiausią odą ar plaukus. Jūs galite naudoti vieną medų arba sumaišyti jį su kitais natūraliais ingredientais ir pasigaminti puikiai drėkinančią kaukę.

Medus suteikia odai jaunatviškumo, kadangi saugo ją nuo senėjimo. Jis kovoja su laisvaisiais radikalais ir padeda atgaivinti bei atjauninti odą.

Jūs galite valgyti medų, kad pamaitinti organizmą iš vidaus arba tepti juo odą bei plaukus ir suteikti jiems maitinamųjų savybių iš išorės. Meduje gausu maistingųjų medžiagų, tokių kaip magnis, kalis, kalcis, kurios regeneruoja odą ir padeda atsinaujinti ląstelėms.

Kita puiki medaus nauda odai yra tai, kad jis padeda kovoti su akne. Užtepkite truputį medaus ant spuogo ir palikete 15 minučių, po to nuvalykite. Medus turi antibakterinių savybių, kurios padeda kovoti su bakterijomis. Jis taip pat padeda išvengti infekcijų ir pagreitina žaizdų gijimą. Naudokite šį gydymo būdą kasdien ir džiaukitės odos pagražėjimu.