default logo

Pozityvus mąstymas – šviesesnė diena

Pozityvus mąstymas – psichotechnika, mąstymo būdas, paremtas savitaiga, kurio tikslas teigiamai veikti sąmonę bei pasąmonę. Vadinamojo išsipildančio pranašavimo dėka pozityvus mąstymas turi padėti siekiant asmeninių tikslų. Pozityvus mąstymas padeda valdyti stresą ir net gali pagerinti sveikatą.

Gyvenime dauguma tik skundžiasi, aimanuoja neįžvelgdami jokio džiugesio mus supančiame pasaulyje. O, kaip jūsų gyvenime, stiklinė pusiau tuščia ar pusiau pilna? Kaip jūs atsakytumėje į šį seną klausimą apie pozityvumą? Jei jūs linkę būti pesimistais, nenusivilkite – pazityvaus mąstymo galima išmokti. Svarbiausia pakeisti požiūrį ir dirbti su savo mintimis. Žinoma, blogų minčių neišvengsite, tačiau turite išmokti, kuo daugiau jų išvyti iš savo galvos, arba pakeisti jas geromis, džiugesį keliančiomis mintimis.

Atminkite, kad praeitis nelygi ateičiai. Jei rytas prasidėjo blogai, tai nereiškia, kad ir visa diena bus nenusisekusi. Nesusikurkite neigiamo ateities vaizdinio, kuris po to dažnai ir išsipildo, nes smegenys užsiprogramuoja blogiems dalykams. Pasistenkite galvoti pozityviai ir nusipieškite teigiamą ir džiugų ateities vaizdą.

Pakeiskite požiūrį į žodžius „blogas“ ir „geras“. Nutarkite, kad gera diena yra kiekviena diena, kai jūs esate gyvas. Panašiai, nuspręskite, kad bloga diena yra tada, kai kas nors pavagia jūsų automobilį ar ką nors jums labai brangaus. Šie apibrėžimai padės lengviau pasijusti laimingiems.

Stenkitės gerinti savo sveikatą. Bloga nuotaika veikia sveikatą, o bloga sveikata – nuotaiką. Gyvenkite aktyviai ir sveikai maitinkitės.

Ir visuomet tikėkitės stebuklo… Galvokite apie gražiausią ateitį ir nuostabiausius dalykus. Juk pozityvus mąstymas padeda sukurti šviesesnį rytojų. Tikėkite tuo ir galbūt tai kada nors išsipildys.