default logo

Krikštynų šampano etiketės

 

Kokybiška spauda.
Lengva priklijuoti.
Pagaminame per 3-5 darbo dienas.

Lipnus popierius!

nuo 0.40€  

 

Etikečių gamybos kaina:

4 vnt. 8 vnt.12 vnt.16 vnt.20 vnt.24 vnt.
1.75 €3.40 €4.90 €6.00 €7.00 €7.70 €


Maketo paruošimas 2 €. Etiketės spausdinamos ant lipnaus popieriaus. Etiketes išsikirpti turi pats klientas. 

 

Etikečių maketai (pagal pasirinktą šampano butelio etiketės maketą taip pat galima pagaminti etiketes limonado, vyno, mineralinio vandens ar kt. buteliams):

Pateikti užsakymą

Niekas nėra toks laimingas, kaip vaikas turintis didelę šeimą

Krikštynų šampano etiketės

Krikštynos – ne tik vaikučio, tačiau ir jį mylinčių žmonių šventė. Suaugusieji džiaugiasi, kad vaikas taps Dievo vaikučiu, kurį visą gyvenimą saugos jo angelas sargas padėsiantis visais gyvenimo etapais. Krikštynų metu daugelis lietuvių mėgsta surengti šventę, kurios metu keliama šampano taurė už mažylį. Kad šventiniai pietūs būtų įsimintinesni – siūlome Krikštynų šampano etiketes, kuriose gali būti vaizduojamas Jūsų norimas paveiksliukas.

Mes galime pasiūlyti standartines Krikštynų šampano etiketes, kuriose tėveliai dažniausiai pageidauja matyti besišypsančius angeliukus arba pagal Jūsų poreikius sukurtus maketus, iš kurių etikečių į Jus žvelgia besišypsantis vaikutis.

Krikštynų šampano etiketes gaminame pagal individualius užsakymus. Galite pasirinkti ne tik paveiksliuką, tačiau ir nurodyti matmenis. Juk šiuo metu galima įsigyti ne tik standartinius šampano buteliukus, tačiau ir kiek neįprastesnių formų gėrimus, kurie papuošia stalą. Nepamirškite, kad būsimi vaikučio draugai, kurie dalyvaus Krikštynose (pusseserės, pusbroliai, broliai ir sesės) taip pat nori pakelti vaikiško šampano taurę už mažojo Krikštą. Suteikite jiems tokią galimybę nupirkę vaikiško šampano, kurio butelį taip pat siūlome dekoruoti ta pačia šventine atributika. Tai padės vaikučiams neišsiskirti iš suaugusių tarpo, ko dažniausiai mažieji ir trokšta. Šampanui skirtos etiketės taip pat gali būti klijuojamos ir ant limonado buteliukų. Dekoruojamas turėtų būti ir vaikučio buteliukas iš kurio šventės dieną jis turbūt gers pienuką.

Atrodo, etiketės yra tokia maža smulkmena. Tačiau įprastą šventę gali pagyvinti, suasmeninti ir padaryti įsimintinesne.