Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
default logo

Gyvenimo džiaugsmas – galimybė prisiminti įvykti tiek kartų, kiek norite

Krikštynų žaidimų kortelės

Gaminame pasižadėjimų, profesijos spėjimo, palinkėjimų korteles ant 300 gsm matinio popieriaus. Kortelės supjaustomos po vieną.

Nors daugeliui Krikštynos atrodo labai rimta šventė, tačiau reikėtų nepamiršti ir geros nuotaikos bei pramogų, kadangi šventės centre – mielas vaikutis. Krikštynų žaidimų kortelės padės sukurti nuotaikingą šventę, kadangi jos gali būti panaudojamos labai įvairiapusiškai.

Užsakykite     Teiraukitės    Dalinkitės    

Krikštynų žaidimų kortelės – ne tik puikus prisiminimas, tačiau ir būdas pralinksminti bei užimti šventės svečius. Dažniausiai pasirenkamos trijų tipo kortelės: pasižadėjimams, profesijoms bei palinkėjimams. Pirmose kortelėse rašoma, ką kiekvienas iš svečių pažada, kad vaikučio gyvenimas būtų gražesnis. Rašyti privaloma ne tik Krikšto tėveliams, tačiau ir visiems svečiams, kurie užsuko paminėti šios gražios šventės. Antrosios kortelės skirtos vaikučio profesijos nuspėjimui. Kadangi darbas mūsų gyvenime užima labai svarbią vietą – siūlome nuotaikingą pramogą paspėlioti, kokią profesiją pasirinks mažasis. Tai puiki pramoga, kurios metu ne tik užimsite svečius, tačiau ir priversite juos nusišypsoti, o gal net ir labai nuoširdžiai nusijuokti. Galiausiai, palinkėjimai. Palinkėjimų kortelės rekomenduojamos ne Krikštynų, tačiau ir kitų asmeniškų švenčių, kaip gimtadienis, metu. Žinoma, kiekvienas linkėtojas turi padėti padėti užrašytam tekstukui pavirsti realybe. Užaugęs vaikutis galės susižinoti, kas dalyvavo jo Krikštynose, tad būtinai ant kortelės reikia pasirašyti kas linki.

Krikštynų žaidimų kortelės gaminamos pagal individualius poreikius. Esame pasiruošę sukurti tai, ką matėte savo svajonėse. Svarbiausia, kad vaikučio Krikštynos būtų tobulos.

Maketo parengimas 1.50 . Trijų variantų kortelių – palinkėjimams, pasižadėjimams ir profesijai – pasirinkus tą patį šabloną, maketų parengimo kaina 2 eur.

Spaudos kainos (dydis 11×7 cm):

12 vnt.  24vnt. 36 vnt. 48 vnt.
1.45 € 2.90 € 4.30 € 5.30 €

Pateikti užsakymą

Maketų tekstas pavyzdinis – bet kuriam pasirinktam šablonui tekstas gali būti koreguojamas pagal Jūsų pageidavimus.

Pasižadėjimų kortelių maketo parengimas SU SURAŠYTAIS PASIŽADĖJIMAIS kainuoja 2.50 – 3.50 €.