Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
default logo

Didelis stebuklas kartais slepiasi mažose smulkmenose.

Krikštynų kvietimai

Krikštynos – labai graži ir įsiminta šventė ne tik vaikučiui, tačiau ir suaugusiems, kurie atsakingi, kad mažasis augtų gera, dora ir maloni asmenybė. Krikštynų kvietimai skirti svečius informuoti apie vaiko žengimą į Krikščionišką pasaulį. Originalūs, išskirtiniai ir įsimintini kvietimai gaminami pagal tėvelių norus. Tiesa, reikia nepamiršti, kad pats svarbiausias čia yra vaikutis, tad kvietimus kurkite atsižvelgdami į šios mažos asmenybės norus, pomėgius bei išskirtines savybes.

Užsakykite     Teiraukitės    Dalinkitės    

Krikštynų kvietimai tai ne tik informaciją perduodantis širdžiai mielas atvirukas, tačiau ir prisiminimas, kuris praėjus ilgiems metams gebės sugrąžinti į šią gražią dieną. Siūlomi net keturi skirtingi popieriai, kurie geba puikiai atskleisti Jūsų vaikučio charakterį: nuo blizgaus iki kiek grafinio. Kiekvienas kvietimas maketuojamas pagal Jūsų poreikius ir būtinai atsiunčiamas peržiūrai ir įvertinimui. Mums svarbiausia, kad kiekviena smulkmena, kuri Jums svarbi, būtų įgyvendinta. Drąsiai reikškite savo asmeninius pageidavimus, komentarus. Bendraukime ir bendradarbiaukime, kadangi tik taip pavyks sukurti tobulą kvietimą į vaikučio vestuves. Visi kvietimai bus asmeniški, tad kiekvieną svečią palies individualiai. Krikšto tėveliams galima kurti išskirtinius kvietimus. Juk tai asmenys, kurie Jūsų vaikučio gyvenime užims labai svarbią vietą.

Krikštynų kvietimai – originalus būdas svečius pakviesti į vieną svarbiausių švenčių Jūsų vaikučio gyvenime. Tegul pirmieji jo gyvenimo metai būna kupini šilumos ir atidavimo. Tuomet ir visas jo gyvenimas bus toks.

Prie kvietimų galime pagaminti priderintas stalo korteles su svečių vardais.

Kvietimų popieriaus pavyzdžiai

Krikštynų kvietimų kainos 

Tiražas 1-2 vnt. 5-10 vnt. 11-25 vnt. Daugiau
Vieneto kaina 3.00 € 1.00 € 0.90 € 0.80 €

 

STALO KORTELĖS

Kvietimų maketai – fotokvietimuose įdedama JŪSŲ VAIKO NUOTRAUKA.

Pateikti užsakymą

Kvietimai, rankų darbo vokai, padėkos kortelės

Kvietimai kortelės su rankų darbo voku. 1 vnt kaina 2.50 eur. Minimalus užsakomas kiekis 8 vnt. Spauda ant dekoratyvinio popieriaus – balto grafinio kartono, balto faktūrinio, kreminio faktūrinio arba balto žėrinčio.
Padėkos kortelių kaina: spauda ant dekoratyvinio popieriaus – vienos kortelės kaina 0.50 eur; spauda ant matinio kartono – vienos kortelės kaina 0.30 eur. 
Galite įsigyti tik kvietimus be voko – 1 vnt kvietimo kaina 0.80 eur. Minimalus užsakomas kiekis 8 vnt.

Kvietimo dydis 10 x 14,8 cm, kortelių dydis 10 x 7 cm.

Kvietimo tekstas keičiamas pagal Jūsų poreikius. Kvietimuose, jei pageidaujate, surašome kreipimosi vardus.
Gamyba 5 d.d. po maketo suderinimo ir apmokėjimo gavimo.

Prie kvietimų taip pat galime pagaminti priderintas stalo korteles su svečių vardais.