default logo

 

Krikštynų kvietimai

 

Atverčiami krikštynų kvietimai.
Sulenkto kvietimo dydis – 10x14cm
Pagaminame per 3-5 darbo dienas.

Spavota spauda išorėje ir viduje!

Nuo 0.80€  

Krikštynų kvietimai

Didelis stebuklas kartais slepiasi mažose smulkmenose.

Krikštynos – labai graži ir įsiminta šventė ne tik vaikučiui, tačiau ir suaugusiems, kurie atsakingi, kad mažasis augtų gera, dora ir maloni asmenybė. Krikštynų kvietimai skirti svečius informuoti apie vaiko žengimą į Krikščionišką pasaulį. Originalūs, išskirtiniai ir įsimintini kvietimai gaminami pagal tėvelių norus. Tiesa, reikia nepamiršti, kad pats svarbiausias čia yra vaikutis, tad kvietimus kurkite atsižvelgdami į šios mažos asmenybės norus, pomėgius bei išskirtines savybes.Krikštynų kvietimai tai ne tik informaciją perduodantis širdžiai mielas atvirukas, tačiau ir prisiminimas, kuris praėjus ilgiems metams gebės sugrąžinti į šią gražią dieną. Siūlomi net keturi skirtingi popieriai, kurie geba puikiai atskleisti Jūsų vaikučio charakterį: nuo blizgaus iki kiek grafinio. Kiekvienas kvietimas maketuojamas pagal Jūsų poreikius ir būtinai atsiunčiamas peržiūrai ir įvertinimui. Mums svarbiausia, kad kiekviena smulkmena, kuri Jums svarbi, būtų įgyvendinta. Drąsiai reikškite savo asmeninius pageidavimus, komentarus. 

Bendraukime ir bendradarbiaukime, kadangi tik taip pavyks sukurti tobulą kvietimą į vaikučio krikštynas. Visi kvietimai bus asmeniški, tad kiekvieną svečią palies individualiai. Krikšto tėveliams galima kurti išskirtinius kvietimus. Juk tai asmenys, kurie Jūsų vaikučio gyvenime užims labai svarbią vietą. 

Krikštynų kvietimai – originalus būdas svečius pakviesti į vieną svarbiausių švenčių Jūsų vaikučio gyvenime. Tegul pirmieji jo gyvenimo metai būna kupini šilumos ir atidavimo. Tuomet ir visas jo gyvenimas bus toks.

Kvietimų popieriaus pavyzdžiai

Prie kvietimų galime pagaminti priderintas stalo korteles su svečių vardais.

Krikštynų kvietimų kainos grafinis kartonas arba baltas žėrintis popierius

Tiražas1-2 vnt.5-10 vnt.11-25 vnt.Daugiau
Vieneto kaina3.00 €1.00 €0.90 €0.80 €

 

Krikštynų kvietimų kainos baltas arba kreminiis faktūrinis popierius

Tiražas1-2 vnt.5-10 vnt.11-25 vnt.Daugiau
Vieneto kaina5.00 €1.70 €1.60 €1.50 €

STALO KORTELĖS

Vardų (kreipinių) surašymas kainuoja 0.30 eur/vnt.

Kvietimų maketai – fotokvietimuose įdedama JŪSŲ VAIKO NUOTRAUKA.

Kvietimų maketai. Tekstą, dizainą koreguojame pagal pageidavimus

Kvietimai, rankų darbo vokai, padėkos kortelės

Kvietimai kortelės su rankų darbo voku. 1 vnt kaina 2.50 eur. Minimalus užsakomas kiekis 8 vnt. Spauda ant dekoratyvinio popieriaus – balto grafinio kartono, balto faktūrinio, kreminio faktūrinio arba balto žėrinčio. Kortelė plius vokas be spaudos 1.90 eur/vnt.
Galite įsigyti tik kvietimus be voko – 1 vnt kvietimo kaina 0.70 eur. Minimalus užsakomas kiekis 8 vnt. Kreipimosi vardų surašymas 0.30 eur/vnt.

Kvietimo dydis 10 x 14,8 cm.

Kvietimo tekstas keičiamas pagal Jūsų poreikius. 
Gamyba 3-4 d.d. po maketo suderinimo ir apmokėjimo gavimo.

Prie kvietimų taip pat galime pagaminti priderintas stalo korteles su svečių vardais.